(0) |
Hansa — це добре відомий європейський бренд побутової техніки, доступний у понад 20 країнах.
Побутова техніка Hansa допомагає створити комфортну та затишну кухню. Продукція Hansa має стильний та сучасний вигляд не тільки через унікальний дизайн, але й завдяки ретельному підбиранню високоякісних матеріалів для виробництва техніки.
| Комплектация | Варильна поверхня Змінні жиклери для балонного газу |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 7.5 х 59 х 52 см |
| Вага | 8.3 кг |
| Вага в упаковці | 9.35 кг |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 12.5 х 70 х 60 см |
| Можливість під'єднання до мережі | 220 В |
| Оснащення | Газ-контроль З вилкою живлення Зі шнуром живлення |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 7.5 х 56 х 49 см |
| Діаметр і потужність конфорок | Передня права: діаметром 5.3 см, потужністю 1 кВт Задня права: діаметром 7.3 см, потужністю 1.8 кВт Задня ліва: діаметром 7.3 см, потужністю 1.8 кВт Передня ліва: діаметром 9.8 см, потужністю 2.8 кВт |
| Кількість решіток | 2 |
| Електрозапалювання | Автоматичний (у ручці) |
| Матеріал поверхні | Емальована сталь |
| Матеріал решіток | Чавун |
| Вид поверхні | Класична |
| Розташування панелі керування | Фронтальне |
| Тип використовуваного газу | Бутан/зріджений Природний газ |
| Країна виробник | Польща |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.