(0) |
Витонченість і витривалість на довгий час
Варильна поверхня виготовлена з міцного загартованого скла завтовшки 8 мм, яке приємно потішить господиню ще й легким очищенням. Скляна поверхня має цілісний та гармонійний вигляд в інтер'єрі, тому задовольнить ваші естетичні уподобання.
Дивовижна потужність для мистецтва кулінарії
Заощаджуйте час на приготування страв, адже варильна поверхня обладнана надпотужними конфорками: надшвидкою WOK (3.8 кВт), швидкою й потужною (2.6 кВт), напівшвидкою (1.7 кВт) і допоміжною (1 кВт). Потужна WOK-конфорка з потрійним рядом полум'я рівномірно розподіляє тепло та перетворює звичайні м'ясо, овочі, рибу або морепродукти на кулінарні шедеври. Почувайтеся справжнім художником на власній кухні!
Чавунні решітки з додатковими опорами для посуду
Міцні та довговічні чавунні решітки обладнані додатковими опорами для забезпечення максимальної стійкості посуду. Очищати решітки легко та зручно, мити їх можна навіть у посудомийній машині.
Максимальна зручність, мінімальні зусилля
Зручні та прості у використанні перемикачі запалюють пальник одним рухом. Автоматичне електрозапалювання позбавить вас зайвих турбот, тому поверніть ручку керування в потрібне положення й готуйте із задоволенням.
Гарантія безпеки вашого дому
Функція газ-контролю автоматично вимикає подавання газу в разі випадкового згасання полум'я, забезпечує безпеку вашого дому.
5-річна гарантія виробника
Незмінною залишається гарантія на продукцію TM ELEYUS упродовж 5 років, завжди доступна консультація сервісного відділу виробника та якісна допомога сервісних центрів на всій території України.
| Комплектация | Варильна поверхня Монтажний комплект Шнур з вилкою Додатковий комплект форсунок для зрідженого газу Посібник з експлуатації |
| Гарантия | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 10.5 х 59 х 51.5 см |
| Вага | 13.3 кг |
| Вага в упаковці | 14.3 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 13 х 67 х 56 см |
| Можливість під'єднання до мережі | 220-240 В |
| Оснащення | Газ-контроль З вилкою живлення Зі шнуром живлення |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 4.5 х 56 х 48.5 см |
| Діаметр і потужність конфорок | Передня ліва: діаметром 13 см, потужністю 3.8 кВт Передня права: діаметром 5.5 см, потужністю 1 кВт Задня ліва: діаметром 7.5 см, потужністю 1.75 кВт Задня права: діаметром 10 см, потужністю 2.6 кВт |
| Кількість решіток | 2 |
| Електрозапалювання | Автоматичний (у ручці) |
| Матеріал поверхні | Загартоване скло |
| Матеріал решіток | Чавун |
| Вид поверхні | Класична |
| Розташування панелі керування | Фронтальне |
| Тип використовуваного газу | Бутан/зріджений Природний газ |
| Особливості конфорок | Конфорка з потрійним рядом полум'я |
| Країна виробник | Туреччина |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.