(0) |
Газова варильна поверхня IRMA 60 BL CF — це прикраса й обов'язково функціональне доповнення для кухні будь-якого стилю.
Сучасний дизайн і надійні матеріали
Газова варильна поверхня IRMA 60 BL CF виготовлена із загартованого скла. Цей матеріал стрімко набирає популярність завдяки привабливому вигляду та простоті в догляді. Зворотний бік скла пофарбований високотемпературною керамічною фарбою. Пальники розміщені на поверхні так і на такій відстані, щоб ви могли використовувати улюблений посуд незалежно від його форми та розмірів.
Стійкі чавунні решітки
Варильна поверхня газова обладнана чавунними решітками круглої форми, які є особливо ергономічними, зручними й оригінальними. Дизайн решіток продуманий до деталей, адже гарантує стійкість посуду різних діаметрів і легкість у догляді, що так важливо для підтримання чистоти на кухні. Завдяки оптимальним розмірам їх легко мити в посудомийці. Чавун легкий у догляді, витримує довгостроковий вплив високих температур, тому слугуватиме вам багато років.
Безпека — один із ключових принципів ELEYUS!
Сучасні газові поверхні ТМ ELEYUS — це гарантія безпеки вашого будинку. Газ-контроль вимикає подавання газу в разі випадкового загасання полум'я. Поверхня обладнана поворотними перемикачами з блокуванням, що унеможливлює випадкове вмикання приладу (для вмикання необхідно натиснути на перемикач і повернути його). Крім того, швидка конфорка розташована спереду ліворуч і частково висунута вперед, що дає використовувати посуд великих розмірів і захищає поверхню стіни від нагрівання Для підтвердження високої якості та безпеки у використанні всі газові варильні поверхні ТМ ELEYUS проходять чотирирівневий контроль герметичності з'єднань газової арматури на різних етапах виробництва.
IRMA 60 BL CF додає комфорт у повсякденне життя
Електропідпал із керуванням у ручці робить користування приладом зручнішим. Для підвищення ергономічності приладу ручки керування розміщені збоку на безпечній відстані від потужної конфорки.
| Комплектация | Варильна поверхня Монтажний комплект Перехідник на шланг Шнур з вилкою Додатковий комплект форсунок на газовий балон Посібник з експлуатації Гарантійний талон |
| Гарантия | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 5 х 59 х 52 см |
| Вага | 10.9 кг |
| Вага в упаковці | 12.4 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 13 х 67 х 59 см |
| Можливість під'єднання до мережі | 220-240 В |
| Оснащення | Газ-контроль З вилкою живлення Зі шнуром живлення |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 5 х 56 х 49 см |
| Діаметр і потужність конфорок | Передня ліва: діаметром 10 см, потужністю 3 кВт Передня права: діаметром 5.5 см, потужністю 1 кВт Задня ліва: діаметром 7.5 см, потужністю 1.75 кВт Задня права: діаметром 7.5 см, потужністю 1.75 кВт |
| Кількість решіток | 4 |
| Електрозапалювання | Автоматичний (у ручці) |
| Матеріал поверхні | Загартоване скло |
| Матеріал решіток | Чавун |
| Вид поверхні | Класична |
| Розташування панелі керування | Бічне |
| Тип використовуваного газу | Бутан/зріджений Природний газ |
| Країна виробник | Туреччина |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.