(0) |
Форм-фактор «доміно»
Варильна поверхня Hansa BHKW310300 має невеликі габарити, тому що вона зроблена у варіанті «доміно» — з двома зонами приготування. Такі газові варильні прилади мають конструкцію, за якої одна конфорка розміщується над іншою. Завдяки такому підходу ви зможете встановити панель туди, де не так багато місця.
Система газ-контролю
Більш ранні моделі варильних поверхонь і плит, що працюють від газу, мали один великий мінус у побуті — немає контролю витікань палива. Водночас протяг міг загасити полум'я, що вже представляє потенційно небезпечну ситуацію для користувачів. Сучасні варіанти обладнані газ-контролем, що ґрунтується на термоелектричних датчиках, які фіксують зниження температури конфорки та прилеглої поверхні, після чого відбувається реагування у формі екстреного перекриття виходу газу.
Автоматичне запалювання
Автозапалювання стало прекрасним доповненням до функціональної варильної поверхні. Ця опція не вимагає постійної наявності поблизу техніки сірників або запальнички — ці предмети можна залишити біля старої плити. Ця модель автоматично розпалює полум'я, коли ви повертаєте ручку конфорки.
2 окремі решітки
Над конфорками розміщуються дві окремі решітки, кожна з яких слугує способом розмістити посуд на потрібній висоті, де будуть максимально залучені ресурси варильної панелі.
| Комплектация | Варильна поверхня Змінні жиклери для балонного газу |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 7.5 х 29 х 51 см |
| Вага | 4.5 кг |
| Вага в упаковці | 5.5 кг |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 12.5 х 41 х 61.5 см |
| Можливість під'єднання до мережі | 220 В |
| Оснащення | Газ-контроль З вилкою живлення Зі шнуром живлення |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 7.5 х 27 х 49 см |
| Діаметр і потужність конфорок | Передня: діаметром 5.3 см, потужністю 1 кВт Задня: діаметром 9.8 см, потужністю 2.8 кВт |
| Кількість решіток | 2 |
| Електрозапалювання | Автоматичний (у ручці) |
| Матеріал поверхні | Загартоване скло |
| Матеріал решіток | Чавун |
| Вид поверхні | Domino |
| Розташування панелі керування | Фронтальне |
| Тип використовуваного газу | Бутан/зріджений Природний газ |
| Країна виробник | Польща |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.