(0) |
Стиль і функціональність
Варильна поверхня газова ELEYUS GRACIA від національного бренда вбудованої техніки ELEYUS — це результат професіоналізму, багаторічного досвіду та турботи про покупця. Варильна поверхня ELEYUS GRACIA стане ідеальним доповненням до будь-якого інтер'єру та складе гармонійний комплект з іншою побутовою технікою на вашій кухні. ELEYUS GRACIA виготовлена з емальованого металу високої якості, який не тільки має привабливий естетичний вигляд, але й простий у догляді, що неможливо не оцінити.
Зручні емальовані решітки
Дві емальовані решітки сучасного дизайну сподобаються вам, адже вони зручні у використанні та догляді. Емальована сталь є довговічним матеріалом, який здатний витримувати високі температури, забезпечуючи стійкість посуду різних діаметрів.
Безпека — один із ключових принципів ELEYUS
Сучасні газові поверхні ТМ ELEYUS — це гарантія безпеки вашого дому. ELEYUS GRACIA обладнана системою газ-контролю, який вимикає подавання газу у разі випадкового загасання полум'я. Безпечне використання газової варильної поверхні також забезпечене поворотними перемикачами з блокуванням, які унеможливлюють випадкове ввімкнення (для ввімкнення треба натиснути на перемикач і повернути його). Для підтвердження високої якості та безпеки у використанні всі газові варильні поверхні ТМ ELEYUS проходять чотирирівневий контроль герметичності з'єднань газової арматури на різних етапах виробництва.
Продумане розміщення конфорок
Варильна поверхня газова ELEYUS GRACIA обладнана чотирма конфорками: однією швидкою (2.5 кВт), двома напівшвидкими (1.7 кВт кожна) й однією допоміжною (0.9 кВт). Варто зауважити, що швидка конфорка розроблена у такий спосіб, що її розташування й потужність захищають поверхню стіни від нагрівання. Електропідпалювання із керуванням у ручці робить користування приладом легким і невимушеним. Пальники розташовані на поверхні так і на такій відстані, щоб ви могли використовувати улюблений посуд незалежно від його форм і розмірів. Підняті та розгорнуті до користувача ручки керування розташовані на так званому передньому «подіумі», що забезпечить повний комфорт у користуванні поверхнею. Ручки розташовані нижче від рівня решіток, що унеможливлює їхній контакт із гарячим посудом і запобігає нагріванню.
Варильна поверхня газова комплектується форсунками як для під'єднання до газової магістралі, так і до газового балона (додатковий комплект форсунок).
5 років гарантії — запорука якості!
З вбудованою технікою ELEYUS ви вибираєте якість і надійність, адже ми забезпечуємо гарантію на всю лінійку техніки ELEYUS 5 років! Будьте впевнені, що команда сервісної служби завжди рада допомогти у вашому регіоні.
| Комплектация | Варильна поверхня Монтажний комплект Перехідник на шланг і додатковий комплект форсунок для зрідженого газу Інструкція з експлуатації Гарантійний талон |
| Гарантия | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 5.5 х 58 х 50 см |
| Вага | 9.1 кг |
| Вага в упаковці | 9.4 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 12 х 62 х 58.5 см |
| Можливість під'єднання до мережі | 220-240 В |
| Оснащення | Газ-контроль З вилкою живлення Зі шнуром живлення |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 4 х 55 х 48 см |
| Діаметр і потужність конфорок | Ліва передня: діаметром 7.4 см, потужністю 1.7 кВт Права передня: діаметром 5.3 см, потужністю 0.9 кВт Ліва задня: діаметром 7.4 см, потужністю 1.7 кВт Права задня: діаметром 10 см, потужністю 2.5 кВт |
| Кількість решіток | 2 |
| Електрозапалювання | Автоматичний (у ручці) |
| Матеріал поверхні | Емальована сталь |
| Матеріал решіток | Емальована сталь |
| Вид поверхні | Класична |
| Розташування панелі керування | Фронтальне |
| Тип використовуваного газу | Бутан/зріджений Природний газ |
| Країна виробник | Туреччина |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.