(0) |
Варильна поверхня газова Beko HILW64325SB — це вкрай потрібний атрибут кожної кухні. Вона має приємні експлуатаційні якості, просту конструкцію й зрозуміле керування. Варильна поверхня повністю реалізує весь ваш кулінарний потенціал і приємно здивує своєю роботою. Вона не потребує особливого догляду, знань або вмінь, досить просто увімкнути потрібну конфорку, встановити потужність і почати готувати страву.
| Гарантия | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 5.1 х 58.5 х 52.4 см |
| Вага | 15.1 кг |
| Вага в упаковці | 16.1 кг |
| Країна реєстрації бренду | Великобританія |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 18 х 67 х 60 см |
| Можливість під'єднання до мережі | 220 В |
| Оснащення | Газ-контроль З вилкою живлення Зі шнуром живлення |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 4.6 х 56 х 49 см |
| Діаметр і потужність конфорок | Ліва передня: потужністю 5000 Вт Права передня: потужністю 1000 Вт Права задня: потужністю 1750 Вт Ліва задня: потужністю 1750 Вт |
| Кількість решіток | 2 |
| Електрозапалювання | Автоматичний (у ручці) |
| Матеріал поверхні | Загартоване скло |
| Матеріал решіток | Чавун |
| Вид поверхні | Класична |
| Розташування панелі керування | Фронтальне |
| Тип використовуваного газу | Природний газ |
| Приєднувальна потужність газу | 9.5 кВт |
| Особливості конфорок | Конфорка з подвійним рядом полум'я |
| Країна виробник | Туреччина |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.