(0) |
| Комплектация | Варильна поверхня Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 4.8 x 58 x 51 см |
| Вага | 15.04 кг |
| Вага в упаковці | 16.73 кг |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 10 x 60 x 55 см |
| Оснащення | Газ-контроль |
| Діаметр і потужність конфорок | Ліва передня: діаметром 4 см, потужністю 1000 Вт Ліва задня: діаметром 13 см, потужністю 3800 Вт Права передня: діаметром 6.5 см, потужністю 1750 Вт Права задня: діаметром 6.5 см, потужністю 1750 Вт |
| Кількість решіток | 2 |
| Електрозапалювання | Автоматичний (у ручці) |
| Матеріал поверхні | Загартоване скло |
| Матеріал решіток | Чавун |
| Вид поверхні | Класична |
| Розташування панелі керування | Фронтальне |
| Тип використовуваного газу | Природний газ |
| Особливості конфорок | Конфорка з потрійним рядом полум'я Підставка WOK |
| Дизайнерська колекція | CHEF |
| Країна виробник | Німеччина |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.