(0) |
Газова поверхня на металі Perfelli HGM 31424 IV обладнана двома конфорками різної потужності. Вона стане вашою надійною помічницею в приготуванні смачних страв. Компактна ширина дозволяє зручно розташувати варильну поверхню як на стандартній кухні, так і на маленькій.
Цікавий зовнішній вигляд варильної поверхні HGM 31424 IV нікого не залишить байдужим. Лінії чавунної решітки продумані таким чином, щоб на ній комфортно розміщувався посуд будь-якого розміру. До того ж, подібний дизайн добре вписується в інтер'єр у скандинавському стилі та стилі лофт.
Перевагою моделі є її економічність і довговічність. Якщо в процесі приготування їжі щось випадково википить, спеціальні бортики не дадуть рідині просочитися за краї, а саму поверхню ви зможете очистити легко й швидко.
Варильна поверхня виготовлена з високоякісного бежевого емальованого металу. Цей матеріал дуже стійкий до корозії, механічних пошкоджень та перепадів температур.
Система "газ-контроль" розроблена для блокування подачі газу у разі згасання полум'я. Це забезпечує цілковитий захист від пожежі та отруєння газом.
Автоматичний електропідпал вмикається в момент подачі газу при повороті ручок управління. Це найкомфортніший і найбезпечніший вид підпалу. Він дозволяє відмовитись від сірників та запальничок, повністю виключаючи ризик виникнення опіків.
| Комплектация | Варильна поверхня Гарантійний талон Жиклер на балонний газ Інструкція Монтажний комплект Шнур з вилкою |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 4.4 х 29 х 51 см |
| Вага | 5.4 кг |
| Вага в упаковці | 6.1 кг |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 14.5 х 36 х 57.5 см |
| Можливість під'єднання до мережі | 220-240 В |
| Оснащення | Газ-контроль Електропідпалювання З вилкою живлення Зі шнуром живлення |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 4.4 х 27 х 49 см |
| Рік випуску | 2023 |
| Діаметр і потужність конфорок | Передня конфорка: потужністю 1 кВт Задня конфорка: потужністю 2.9 кВт |
| Кількість решіток | 1 |
| Електрозапалювання | Автоматичний (у ручці) |
| Матеріал поверхні | Емальована сталь |
| Матеріал решіток | Чавун |
| Вид поверхні | Domino |
| Розташування панелі керування | Фронтальне |
| Тип використовуваного газу | Природний газ |
| Приєднувальна потужність газу | 3.9 кВт |
| Країна-виробник товару | Туреччина |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.