(0) |
| Комплектация | Інструкція |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 3.6 х 59 х 50 см |
| Вага | 11.5 кг |
| Вага в упаковці | 13.5 кг |
| Можливість під'єднання до мережі | 220-240 В |
| Оснащення | Газ-контроль |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 5 х 55 х 47 см |
| Діаметр і потужність конфорок | Ліва нижня: діаметр 13 см, потужність 3.8 кВт Ліва верхня: діаметр 6.5 см, потужність 1.75 кВт Права нижня: діаметр 4 см, потужність 1 кВт Права верхня: діаметр 6.5 см, потужність 1.75 кВт |
| Кількість решіток | 2 |
| Електрозапалювання | Автоматичний (у ручці) |
| Матеріал поверхні | Емальована сталь |
| Матеріал решіток | Емальована сталь |
| Вид поверхні | Класична |
| Розташування панелі керування | Фронтальне |
| Особливості конфорок | Конфорка з потрійним рядом полум'я |
| Дизайнерська колекція | Empire |
| Країна-виробник товару | Німеччина |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.