Electrolux KGG64362K - просто насолоджуйтеся приготуванням їжі, використовуючи газову плиту серії 600 з функцією StepPower. Ви можете регулювати інтенсивність полум'я від 1 до 9. Тепер приготувати улюблену страву ще легше, адже немає потреби нахилятися для перевірки рівня полум'я.
Надійне готування за допомогою StepPower
Налаштування StepPower дозволяють точно керувати полум'ям вашої газової варильної поверхні. Встановлюйте рівень нагрівання від 1 до 9, легко вибираючи потрібну потужність і не нахиляючись для перевірки.
Газова конфорка (Speed Burner) для швидкого приготування
Газові конфорки (Speed Burners) — це швидкий та ефективний спосіб приготування їжі. На відміну від звичайної газової плити газові конфорки (Speed Burners) заощаджують до 20% енергії. Також вони спрямовують полум’я на нагрівання дна каструль і сковорідок, дозволяючи вам готувати їжу ще швидше.
Потужна конфорка для насиченішого смаку
Готуйте страви зі ще насиченішим смаком завдяки потужній конфорці Powerful Burner. Вона забезпечує швидке нагрівання при високій температурі, що ідеально підходить для обсмажування свіжих креветок або приготування пасти зі смачним карі.
Чавунна решітка виглядає професійно
Надайте своїй варильній поверхні професійного вигляду за допомогою чавунної решітки. Ці міцні опори надійно підтримують посуд під час готування. Міцний матеріал гарантує тривалий термін служби.
Безпека без роздумів
Наша газова варильна поверхня оснащена автоматичною функцією безпеки, яка вимикає газ у випадку раптового згасання полум'я.
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 4.9 х 59 х 52 см |
| Вага в упаковці | 14.2 кг |
| Країна реєстрації бренду | Швеція |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 15.5 х 71.9 х 62.6 см |
| Додаткові характеристики | Довжина кабелю живлення 1.1 м |
| Можливість під'єднання до мережі | 220-240 В |
| Оснащення | Газ-контроль Зі шнуром живлення |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 4.5 х 56 х 48 см |
| Діаметр і потужність конфорок | Ліва передня WOK: діаметром 128 мм, потужністю 3900 Вт Права передня: діаметром 65 мм, потужністю 1000 Вт Ліва задня: діаметром 80 мм, потужністю 2000 Вт Права задня: діаметром 80 мм, потужністю 2000 Вт |
| Кількість решіток | 2 |
| Електрозапалювання | Автоматичний (у ручці) |
| Матеріал поверхні | Загартоване скло |
| Матеріал решіток | Чавун |
| Вид поверхні | Класична |
| Розташування панелі керування | Фронтальне |
| Особливості конфорок | Конфорка з подвійним рядом полум'я |
| Країна-виробник товару | Італія |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром по місту
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення.
Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Самовивозом
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час.
Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.