Газова варильна поверхня TKRL661IXEU – стильна і надійна модель поверхні, що вбудовується, яка відмінно впишеться в будь-який інтер'єр кухні. Оснащена чотирма конфорками із різною потужністю. Високоефективні конфорки скорочують споживання енергії до 20%. Завдяки їхньому інноваційному дизайну та вертикальному полум'ю тепло спрямоване безпосередньо на посуд, що дозволить отримати неперевершені результати ще швидше. Поверхня TKRL661IXEU має зручне керування поворотними перемикачами з вбудованим електрозапалюванням . У цій моделі передбачена система газ-контролю . Матеріал робочої поверхні – нержавіюча стальщо забезпечить більш тривалу експлуатацію даного приладу. Комплектація моделі чавунними гратами забезпечує довговічність та термостійкість цих елементів. Їхня масивність забезпечить стійкість розташованого на них посуду. Конфорка WOK – суттєва перевага цієї моделі. За рахунок кількох рядів полум'я закипання та нагрівання відбуваються швидше та рівномірніше, що стане запорукою професійного приготування ваших улюблених страв на домашній кухні. Технологія багаторівневого полум'я MultiLevel Flame.Дев'ять рівнів полум'я різних способів приготування. Ідеальний набір різних рівнів полум'я для будь-яких методів приготування. Добивайтеся ідеальних результатів приготування без зусиль. Усі перелічені якості роблять купівлю даної варильної поверхні розумним і вигідним рішенням. Газова варильна панель TKRL661IXEU від Whirlpool – чудова альтернатива громіздким плитам. Панелі останнім часом стали особливо популярними: їх часто купують ті, кому важливо звільнити простір на кухні. Багато господині вважають газову варильну поверхню відмінною заміною на традиційну плиту. Встановити газову панель можна на будь-яку поверхню. А ті, хто не використовує духовку для приготування їжі, можуть взагалі відмовитися від її покупки, обмежившись однією варильною панеллю. Це ідеальний вибір для людей, які цінують традиції та комфорт.
| Комплектация | Варильна поверхня Решітки 2 шт Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 10.5 кг кг |
| Вага в упаковці | 11.5 кг кг |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 17 x 66 x 59 см см |
| Ширина, см | 58 |
| Глибина, см | 51 |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 5.6 х 56-56.2 x 48 см см |
| Діаметр і потужність конфорок | Ліва передня: діаметром 7.5 см, потужністю 1.65 кВт Права передня: діаметром 5 см, потужністю 1 кВт Ліва задня: діаметром 7.5 см, потужністю 1.65 кВт Права задня: діаметром 11 см, потужністю 3.5 кВт |
| Кількість решіток | 2 |
| Матеріал поверхні | Нержавіюча сталь |
| Матеріал решіток | Чавун |
| Вид поверхні | Класична |
| Приєднувальна потужність газу | 7.8 кВт кВт |
| Особливості конфорок | Конфорка з подвійним рядом полум'я |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Висота, см | 5.1 |
| Тип електрозапалювання | Автоматичний (у ручці) |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром по місту
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення.
Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Самовивозом
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час.
Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.