(0) |
Комбінована варильна поверхня INTERLINE HCG 561 FGT BA обладнана двома газовими пальниками й двома електро, що неабияк збільшує її можливості під час готування їжі. У цій моделі передбачено просте ручне керування, ви зможете точно користуватися потужністю газової конфорки або ж просто увімкнути режим тушкування на електричній конфорці.
Вбудоване в ручки електрозапалювання дає змогу швидко та легко підпалити конфорки. Чавунні решітки забезпечують стійке положення посуду на варильній поверхні.
Варильна поверхня не займе багато простору та, водночас, створить усі умови для приготування різних кулінарних шедеврів щодня. Регулярний контроль абсолютно на всіх етапах виготовлення гарантує найкращі економічні показники.
| Комплектация | Варильна поверхня Перехідник на балонний газ Єровилка Кріплення Гарантійний талон |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 10 х 58 х 51 см |
| Вага | 12.5 кг |
| Вага в упаковці | 13 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 16 х 64.5 х 56 см |
| Можливість під'єднання до мережі | 220 В |
| Оснащення | Газ-контроль Електропідпалювання З вилкою живлення Зі шнуром живлення |
| Діаметр і потужність конфорок | Ліва передня: діаметром 180 мм, потужністю 1800 кВт Ліва задня: діаметром 145 мм, потужністю 1200 Вт Права передня: потужністю 1000 Вт Права задня: потужністю 2400 Вт |
| Кількість решіток | 1 |
| Матеріал поверхні | Загартоване скло |
| Матеріал решіток | Чавун |
| Вид поверхні | Класична |
| Розташування панелі керування | Фронтальне |
| Тип нагрівальних елементів (конфорки) | Hi-Light Газові |
| Кількість газових конфорок | 2 |
| Кількість електричних конфорок | 2 |
| Розміри ніші для вбудовування (ШхГ) | 56 х 48 см |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.