(0) |
Більше свободи в процесі приготування, необмежені можливості для кулінарних експериментів. Газові варильні поверхні EGE 6182 NOK доповнені електричною конфоркою, щоб ви отримали ще більше гнучкості у виборі посуду й методів приготування.
Легка для очищення поверхня
Очищення склокераміки цієї варильної панелі вимагає напрочуд мало зусиль. Протріть її ганчіркою — і готово.
Надійні та довговічні підставки для приготування — однієї страви за іншою
Ця газова варильна панель оснащена високоякісними чавунними підставками для посуду. Ці міцні, надійні та стійкі опори для вашого посуду послугують вам роки й ніколи вас не підведуть.
Автоматичне запалювання надає можливість без затримки розпочинати приготування їжі
Завдяки продуманому контролю нагріву та запалювання за допомогою поворотно-натискної ручки ви можете миттєво запалити конфорку на варильній поверхні та братися до куховарства, не гаючи жодної хвилини.
Практичне рішення, яке гарантуватиме вам спокій
Якщо полум'я вашої газової конфорки згасне, інноваційні технології, закладені в її конструкцію, визначать це й автоматично припинять подавання газу.
| Комплектация | Інструкція Набір для конверсії газу |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 4 х 58 х 51 см |
| Вага в упаковці | 12 кг |
| Країна реєстрації бренду | Швеція |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 65 x 60 x 15 см |
| Можливість під'єднання до мережі | 220-240 В |
| Оснащення | Газ-контроль Електропідпалювання |
| Діаметр і потужність конфорок | Ліва ближня зона нагрівання: газова, діаметром 100 мм, потужністю 2900 Вт Ліва дальня зона нагрівання: Hi-Light, діаметром 180 мм, потужністю 1800 Вт Права ближня зона нагрівання: газова, діаметром 54 мм, потужністю 1000 Вт Права дальня зона нагрівання: газова, діаметром 70 мм, потужністю 1900 Вт |
| Кількість решіток | 3 |
| Матеріал поверхні | Загартоване скло |
| Матеріал решіток | Чавун |
| Вид поверхні | Класична |
| Розташування панелі керування | Бічне |
| Приєднувальна потужність газу | 5.8 кВт |
| Тип нагрівальних елементів (конфорки) | Hi-Light Газові |
| Кількість газових конфорок | 3 |
| Кількість електричних конфорок | 1 |
| Розміри ніші для вбудовування (ШхГ) | 3 х 55 х 47 см |
| Країна виробник | Італія |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.