ELEYUS UNO 60 BL H1 EF — комбінована варильна поверхня, що доповнює інтер'єр технологічністю, а ваш побут — зручністю та комфортом. Поєднання газового та електричного нагрівання на всі випадки життя ELEYUS UNO обладнана швидкою (3 кВт), напівшвидкою (1,75 кВт) та допоміжною (1 кВт) газовою конфоркою. Швидка чавунна електрична конфорка (1,5 кВт) допоможе навіть у разі раптових перебоїв із газопостачанням і дасть змогу швидко приготувати улюблені страви.
Оптимальні рівні нагрівання
Вибрати рівень нагрівання чавунного елемента для створення смачних страв максимально легко! Вибирайте потрібний варіант за допомогою простого регулювання положення ручки керування: підігрівання, легке нагрівання та інтенсивне обсмажування або кип'ятіння.
Індикатор включення
Міцний, довговічний і стійкий чавунний нагрівальний елемент швидко нагрівається і довго зберігає тепло. Індикатор увімкнення робить користування варильною поверхнею безпечним, адже нагадує про увімкнений нагрівальний елемент.
Зручність та безпека щодня
Автоматичне електропідпалювання в ручці керування забезпечує швидку та ефективну роботу газових конфорок і робить користування поверхнею легкою. Функція газ-контролю автоматично вимикає подавання газу в разі випадкового згасання полум'я, що гарантує безпеку вашого дому.
Надійні та естетичні матеріали
Комбінована варильна поверхня з естетичного та простого в догляді з емальованого металу високої якості. Сталеві решітки покриті стійкою емаллю, адаптовані до особливого дизайну варильної поверхні та забезпечують стійке розміщення посуду.
Бокове керування поверхнею
Легко та зручно вибрати рівень нагрівання термостійкими бакелітовими ручками, розташованими з правого боку поверхні. Досить лише повернути ручку керування в потрібне положення, а газова та електроконфорка приготують страву саме так, як ви бажали.
5 років гарантії — запорука якості!
Команда TM ELEYUS упевнена в якості продукції, тому незмінною залишається гарантія впродовж 5 років, завжди доступна консультація сервісного відділу підприємства та якісна допомога сервісних центрів на всій території України.
| Комплектация | Варильна панель Монтажний комплект Шнур з вилкою Додатковий комплект жиклерів для зрідженого газу Посібник з експлуатації Гарантійний талон |
| Гарантия | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 4.6 x 60 x 51 см |
| Вага | 9 кг |
| Вага в упаковці | 10.4 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 13 x 67 x 59 см |
| Додаткові характеристики | Тип використовуваного газу: Природний газ (NG G20 20 мбар) Зріджений газ (PG G30 30 мбар) |
| Можливість під'єднання до мережі | 220 В |
| Оснащення | Газ-контроль Електропідпалювання З вилкою живлення Зі шнуром живлення |
| Рік випуску | 2021 |
| Діаметр і потужність конфорок | Ліва передня: діаметром 100 мм, потужністю 3000 Вт Права передня: діаметром 53 мм, потужністю 1000 Вт Права задня: діаметром 74 мм, потужністю 1750 Вт Ліва задня: потужністю 1500 Вт |
| Кількість решіток | 2 |
| Матеріал поверхні | Емальована сталь |
| Матеріал решіток | Емальована сталь |
| Вид поверхні | Класична |
| Розташування панелі керування | Бічне |
| Тип використовуваного газу | Бутан/зріджений Природний газ |
| Приєднувальна потужність газу | 5.75 кВт |
| Особливості конфорок | Гриль |
| Тип нагрівальних елементів (конфорки) | Газові Традиційні електричні млинці |
| Кількість газових конфорок | 3 |
| Кількість електричних конфорок | 1 |
| Розміри ніші для вбудовування (ШхГ) | 56 x 49 см |
| Країна виробник | Туреччина |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром по місту
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення.
Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Самовивозом
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час.
Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.