(0) |
Поєднання газового й електричного нагрівання на всі випадки життя
ELEYUS UNO має швидку (3 кВт), напівшвидкі (1,75 кВт) та допоміжну (1 кВт) газові конфорки. Швидка чавунна електрична конфорка (1,5 кВт) стане в пригоді навіть у разі раптових перебоїв із газопостачанням і дасть змогу швидко приготувати улюблені страви.
Оптимальні рівні нагрівання
Вибрати рівень нагрівання чавунного елемента для приготування смачних страв максимально легко! Вибирайте потрібний варіант простим регулюванням положення ручки керування — підігрівання, легке нагрівання й інтенсивне обсмажування або кип'ятіння.
Індикатор включення
Міцний, стійкий і довговічний чавунний нагрівальний елемент швидко нагрівається та довго зберігає тепло. Індикатор увімкнення робить користування варильною поверхнею безпечним, адже нагадує про ввімкнений нагрівальний елемент.
Зручність і безпека щодня
Автоматичне електропідпалювання в ручці керування забезпечує швидку й ефективну роботу газових конфорок і робить користування поверхнею легким. Функція газ-контролю автоматично вимикає подавання газу в разі випадкового згасання полум'я, гарантує безпеку вашого дому.
Надійні й естетичні матеріали
Комбінована варильна поверхня виготовлена з легкої в догляді та міцної неіржавкої сталі марки AISI 304. Сталеві решітки покриті темною емаллю, адаптовані до особливого дизайну варильної поверхні та забезпечують стійке розміщення посуду.
Бокове керування поверхнею
Легко та зручно вибрати рівень нагрівання термостійкими бакелітовими ручками, які розміщені з правого боку поверхні. Достатньо лише повернути ручку керування в потрібне положення, а газові й Електроконфорки приготують страву саме так, як ви хотіли.
5 років гарантії — запорука якості!
Команда TM ELEYUS впевнена в якості своєї продукції, тому незмінною залишається гарантія упродовж 5 років, завжди доступна консультація сервісного відділу підприємства та якісна допомога сервісних центрів на всій території України.
| Комплектация | Варильна поверхня Перехідник на шланг Монтажний комплект Додатковий комплект форсунок для зрідженого газу Інструкція з експлуатації Гарантійний талон |
| Гарантия | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 5 х 58 х 51 см |
| Вага | 9 кг |
| Вага в упаковці | 10.4 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 13 х 67 х 59 см |
| Можливість під'єднання до мережі | 220 В |
| Оснащення | Газ-контроль Електропідпалювання З вилкою живлення Зі шнуром живлення |
| Діаметр і потужність конфорок | Ліва передня: діаметром 100 мм, потужністю 3000 Вт Права передня: діаметром 53 мм, потужністю 1000 Вт Права задня: діаметром 74 мм, потужністю 1750 Вт Ліва задня: діаметром 180 мм, потужністю 1500 Вт |
| Кількість решіток | 2 |
| Матеріал поверхні | Нержавіюча сталь |
| Матеріал решіток | Емальована сталь |
| Вид поверхні | Класична |
| Розташування панелі керування | Бічне |
| Тип нагрівальних елементів (конфорки) | Газові Традиційні електричні млинці |
| Кількість газових конфорок | 3 |
| Кількість електричних конфорок | 1 |
| Розміри ніші для вбудовування (ШхГ) | 5 х 56 х 49 см |
| Країна виробник | Туреччина |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.