(0) |
Поєднання трьох газових пальників та електричної конфорки дає змогу вибирати джерело тепла відповідно до страви, яку ви збираєтеся приготувати.
Ця газова варильна панель оснащена високоякісними чавунними підставками для посуду. Ці міцні, надійні та стійкі опори для вашого посуду послугують вам роки й ніколи вас не підведуть.
Спереду цієї варильної панелі є поворотні ручки керування. Вони легко обертаються, завдяки чому ви зі зручністю встановите рівень нагрівання варильної поверхні.
Завдяки продуманому контролю нагріву та запалювання за допомогою поворотно-натискної ручки ви можете миттєво запалити конфорку на варильній поверхні та братися до куховарства, не гаючи жодної хвилини.
Якщо полум'я вашої газової конфорки згасне, інноваційні технології, закладені в її конструкцію, визначать це й автоматично припинять подавання газу.
| Комплектация | Варильна поверхня комбінована Шнур Набір для конверсії газу |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 4 x 59.4 x 51 см |
| Вага | 10.6 кг |
| Вага в упаковці | 11.1 кг |
| Країна реєстрації бренду | Швеція |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 17 x 68 x 62 см |
| Можливість під'єднання до мережі | 220 В |
| Оснащення | Газ-контроль Електропідпалювання Зі шнуром живлення |
| Діаметр і потужність конфорок | Ліва ближня зона: діаметром 7 см, потужністю 2 кВт Ліва дальня зона: діаметром 14.5 см, потужністю 1 кВт Права ближня зона: діаметром 5.4 см, потужністю 1 кВт Права дальня зона: діаметром 10 см, потужністю 3 кВт |
| Кількість решіток | 2 |
| Матеріал поверхні | Нержавіюча сталь |
| Матеріал решіток | Чавун |
| Вид поверхні | Класична |
| Розташування панелі керування | Фронтальне |
| Тип нагрівальних елементів (конфорки) | Газові Традиційні електричні млинці |
| Кількість газових конфорок | 3 |
| Кількість електричних конфорок | 1 |
| Розміри ніші для вбудовування (ШхГ) | 56 x 48 см |
| Країна виробник | Італія |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.