(0) |
Чавунні решітки ProGrids
Масивні чавунні решітки ProGrid з привабливим зовнішнім виглядом дуже стійкі та не бояться навіть найвищих температур. Вони зручні та слугуватимуть вам довгі роки.
Багато місця для каструль
На просторій варильній поверхні зі збільшеною відстанню між пальниками помістяться каструлі та сковорідки будь-яких розмірів. Завдяки ергономічному плоскому дизайну ви можете з легкістю переміщати по поверхні навіть дуже об'ємні каструлі та водночас не побоюватися за їхню стійкість під час готування.
Автоматичне електрозапалювання
Зручна функція автопідпалювання дає змогу легко вмикати газові пальники — просто натисніть на регулятор конфорки та поверніть його до потрібної позначки. Швидко та просто!
| Комплектация | Варильна панель Форсунки для зрідженого газу G30/30 Форсунки для природного газу G25/20 Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 12 х 59.5 х 52 см |
| Вага | 12 кг |
| Вага в упаковці | 13.5 кг |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 19.5 х 68 х 59 см |
| Функції | Індикатор залишкового тепла Захист від дітей |
| Можливість під'єднання до мережі | 220-240 В |
| Оснащення | Дисплей Зі шнуром живлення |
| Діаметр і потужність конфорок | Передня ліва: діаметром 16 см, потужністю 1.4 кВт Передня права: потужністю 1 кВт Задня ліва: діаметром 20 см, потужністю 2.3/3 кВт Задня права: потужністю 3 кВт |
| Кількість решіток | 1 |
| Матеріал поверхні | Склокераміка |
| Матеріал решіток | Чавун |
| Вид поверхні | Класична |
| Розташування панелі керування | Фронтальне |
| Приєднувальна потужність газу | 3.7 кВт |
| Тип нагрівальних елементів (конфорки) | Індукційні Газові |
| Кількість газових конфорок | 2 |
| Кількість електричних конфорок | 2 |
| Розміри ніші для вбудовування (ШхГ) | 5 х 56 х 49 см |
| Країна виробник | Словенія |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.