ELEYUS DUO 60 IS H2 EF — дует газового та електричного нагрівання, який робить життя приємнішим і комфортнішим.
Комбінована варильна поверхня
З комбінованою варильною поверхнею ELEYUS DUO смачний обід можна приготувати завжди, адже вона обладнана як двома газовими конфорками, так і двома швидкими чавунними елементами. Тож несподіванки з постачанням електричної енергії чи газу вам зовсім не страшні.
Оптимальні рівні нагрівання
Вибрати рівень нагрівання чавунних елементів для створення смачних страв максимально легко! Вибирайте потрібний варіант за допомогою простого регулювання положення ручки керування: підігрівання, легке нагрівання та інтенсивне обсмажування або кип'ятіння.
Індикатор включення
Індикатор увімкнення чавунних елементів робить користування варильною поверхнею безпечним, адже нагадує про увімкнений нагрівальний елемент.
Електропідпалювання і газ-контроль
Автоматичне електропідпалювання дає змогу миттєво підпалити газові конфорки за допомогою повертання ручки керування і робить користування поверхнею легким. Функція газ-контролю автоматично вимикає подавання газу в разі випадкового згасання полум'я, що гарантує безпеку вашого дому.
Надійні та довговічні матеріали
Комбінована варильна поверхня вироблена з легкої в догляді, естетичної та міцної харчової неіржавкої сталі марки AISI 304. Стійке розміщення посуду забезпечене як на міцних чавунних решітках класичного дизайну, так і на довговічних чавунних нагрівальних елементах.
Бокове керування поверхнею
Легко та зручно вибрати рівень нагрівання термостійкими бакелітовими ручками, розташованими з правого боку поверхні. Панель керування розташована на безпечній відстані та нижче рівня решіток, що унеможливлює контакт із гарячим посудом і запобігає нагріванню.
5 років гарантії — запорука якості!
Команда TM ELEYUS упевнена в якості продукції, тому незмінною залишається гарантія впродовж 5 років, завжди доступна консультація сервісного відділу підприємства та якісна допомога сервісних центрів на всій території України.
| Комплектация | Варильна панель Монтажний комплект Шнур з вилкою Додатковий комплект жиклерів для скрапленого газу Посібник з експлуатації Гарантійний талон |
| Гарантия | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 8.36 х 58 х 51 см |
| Вага | 9.19 кг |
| Вага в упаковці | 10.6 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 13 x 67 x 59 см |
| Додаткові характеристики | Тип використовуваного газу: Природний газ (NG G20 20 мбар) Зріджений газ (PG G30 30 мбар) |
| Можливість під'єднання до мережі | 220 В |
| Оснащення | Газ-контроль Електропідпалювання З вилкою живлення Зі шнуром живлення |
| Рік випуску | 2021 |
| Діаметр і потужність конфорок | Ліва передня: діаметром 187 мм, потужністю 1500 Вт Права передня: діаметром 53 мм, потужністю 1000 Вт Права задня: діаметром 74 мм, потужністю 1750 Вт Ліва задня: діаметром 152 мм, потужністю 2000 Вт |
| Кількість решіток | 1 |
| Матеріал поверхні | Нержавіюча сталь |
| Матеріал решіток | Емальована сталь |
| Вид поверхні | Класична |
| Розташування панелі керування | Бічне |
| Тип використовуваного газу | Бутан/зріджений Природний газ |
| Приєднувальна потужність газу | 2.75 кВт |
| Особливості конфорок | Гриль |
| Тип нагрівальних елементів (конфорки) | Газові Традиційні електричні млинці |
| Кількість газових конфорок | 2 |
| Кількість електричних конфорок | 2 |
| Розміри ніші для вбудовування (ШхГ) | 56 x 49 см |
| Країна виробник | Туреччина |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром по місту
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення.
Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Самовивозом
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час.
Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.