(0) |
Звільніть простір на підлозі
Звільніть більше простору у своїй домівці, завдяки вертикальному стикуванню пральної та сушильної машин.
Зручне завантаження
Висувна полиця полегшить сортування й розвантаження білизни.
Сумісність
Стикувальний комплект сумісний із пральними машинами Samsung завглибшки 55 см і 60 см і з усіма сушильними машинами Samsung.
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 7.5 x 60.5 x 56.5 см |
| Вага | 5.5 кг |
| Вага в упаковці | 7.5 кг |
| Країна реєстрації бренду | Республіка Корея (Південна Корея) |
| Тип | З'єднувальні рамки |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 16.7 x 67.9 x 64.3 см |
| Додаткові характеристики | Висувна полиця полегшить сортування і розвантаження білизни |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Призначення | Для посудомийних машин Для пральних машин |
| Сумісність | З пральними машинами Samsung глибиною 55 см і 60 см і з усіма сушильними машинами Samsung |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.