ХОЛОДИЛЬНИК З НАЙБІЛЬШИМ* ОБ'ЄМОМ У СВОЇЙ КАТЕГОРІЇ.
ЩЕ БІЛЬШЕ МІСЦЯ ДЛЯ УЛЮБЛЕНИХ ПРОДУКТІВ
Завдяки збільшеному на 50% простору**, сучасному дизайну та ексклюзивній технології 6th Sense ви зможете зберігати продукти без зайвих зусиль.
product image
whirlpool
6th Sense
Основні функції
+50% ДОДАТКОВОГО ОБ'ЄМУ
+50% ДОДАТКОВОГО ОБ'ЄМУ
Корисний об'єм холодильника становить 394 л, що забезпечує +50% додаткового простору для всіх ваших продуктів*.
*порівняно зі стандартним вбудовуваним холодильником Whirlpool шириною 55 см з No Frost
Технологія ZenInverter ((32 дБ)
Технологія ZenInverter
Охолоджує дуже ефективно, працюючи дуже тихо
Total No Frost с металлической стенкой Multiflow
Total No Frost з металевою стінкою Multiflow
Забезпечує рівномірний розподіл температури в холодильнику, незалежно від розміщення продуктів.
Невидимый монтаж ((скрытая рейка)
Невидимий монтаж
Естетично привабливе рішення, яке приховує елементи кріплення, що з'єднують дверцята
10 лет дополнительной гарантии на компрессор
10 років додаткової гарантії на компресор
Компресор ZenInverter настільки ефективний, що має 10-річну гарантію виробника. Зареєструйтеся, щоб активувати
Технологія 6th Sense
Технология 6th Sense
Технологія 6th Sense Control легко виявляє коливання температури та швидко відновлює ідеальну температуру для оптимального зберігання продуктів
Відкрийте для себе холодильник Whirlpool WHSP70T121
+50% ДОПОЛНИТЕЛЬНОГО ОБЪЁМА
+50% ДОДАТКОВОГО ОБ'ЄМУ
Більше простору для всіх ваших продуктів
Новий вбудовуваний холодильник Whirlpool Total No Frost має найбільший корисний об'єм на ринку повністю інтегрованих холодильників із системою охолодження No Frost.*
Холодильник має об'єм 394 л, що забезпечує +50% додаткового корисного простору**.
*Базується на корисному об'ємі, заявленому конкуруючими виробниками, враховуючи сегмент вбудованих холодильників з нижньою морозильною камерою з системою охолодження No Frost, і відноситься до всіх моделей із загальним корисним об'ємом 394 літри, що реалізуються під брендами Whirlpool Corporation: Whirlpool, Hotpoint/Ariston, Bauknecht, KitchenAid.
**у порівнянні зі стандартним вбудовуваним холодильником Whirlpool шириною 55 см із системою охолодження No Frost"
Технология ZenInverter ((32 дБ)
Технологія ZenInverter
Тиха робота при збереженні ідеальних умов охолодження
Інверторний компресор працює безперервно на низькій швидкості, створюючи найнижчий рівень шуму* - лише 32 дБ.
Передова технологія ZenInverter знижує рівень шуму і температурні коливання, створюючи незмінно ідеальні умови для зберігання ваших продуктів.
*На основі рівнів шуму, заявлених конкуруючими виробниками. В дослідженні брали участь усі 70-сантиметрові вбудовані холодильники з нижньою морозильною камерою, що створюють рівень шуму 32 дБА, які продаються під брендами Whirlpool Corporation: Whirlpool, Hotpoint/Ariston, Bauknecht, KitchenAid".
Total No Frost с металлической стенкой Multiflow
Total No Frost з металевою стінкою Multiflow
Більше ніякого розморожування холодильника вручну
Система вентиляції Multiflow забезпечує ідеальну циркуляцію холодного повітря в холодильних і морозильних відділеннях. повітря в холодильному та морозильному відділеннях, запобігаючи конденсації та утворенню льоду.
- Ідеальні умови для більш тривалого зберігання продуктів, незалежно від їх розташування в холодильнику.
- У морозильній камері не утворюється лід, тому ящики легко ковзають.
- Порожнина холодильника без неприємних крапель води.
Невидимый монтаж ((скрытая рейка)
Невидимий монтаж
Сучасна та вдосконалена технологія монтажу
Нова рейкова система преміум-класу забезпечує ідеальний дизайн для вашої кухні та пропонує гнучке рішення з прихованими петлями й інтегрованими направляючими
Вона працює так само, як і традиційна система, але при цьому повністю прихована за дверцятами холодильника.
Дизайн
product image
Гнучкі можливості організації простору в дверях
product image
2 гнучкі тримачі для пляшок
product image
Полиця легкого доступу в морозильній камері
product image
Дисплей
Інші функції
FreshBox+
FreshBox+
Ящик із регулятором вологості для зберігання фруктів і овочів в оптимально свіжому стані та зовнішньому вигляді
FreshBox 0°
FreshBox 0°
Ящик зберігає ідеальну температуру (близько 0 °) для зберігання свіжого м'яса та риби
Быстрое охлаждение
Швидке охолодження
Оптимальне охолодження, ідеально підходить для розміщення великої кількості їжі та напоїв у холодильній камері
Быстрое замораживание
Швидке заморожування
Швидке та оптимальне заморожування, ідеально підходить для розміщення дуже великої кількості продуктів у морозильній камері
Режим Отпуск
Режим Відпустка
Увімкніть цю функцію, щоб зменшити споживання електроенергії під час відпустки
Сигнал открытой двери
Сигнал відкритих дверей
Попереджувальний індикатор у разі, якщо сталася помилка або дверцята приладу відчинені.
Перенавесные двери
Перенавісні двері
Легко змінюйте напрямок відкривання дверцят*. У стандартній комплектації дверцята відчиняються праворуч, але за необхідності напрямок відчинення можна змінити. Коли прилад повністю встановлений, максимальний кут відкривання становить від 90 до 95 градусів.
*Рекомендується, щоб зміна напрямку відкривання дверцят виконувалася авторизованим сервісним центром. сервісним центром.
Технічні характеристики
Система охолодження
Total No Frost
Клас енергоефективності:
A+
Рівень шуму:
Zen технологія: 32 дБ
Об'єм:
394 л
Висота:
1.94 м
Ширина:
69 см
Комплектація
Холодильник
Форма для льоду
Кабель живлення
Інструкція з використання
Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію, дизайн і комплектацію виробу без попереднього повідомлення. Візуальні (відео- та фото-) матеріали використовуються в демонстраційних цілях і можуть відрізнятися залежно від моделі.
| Габарити (ВхШхГ) | 193.5 х 69 х 55.1 см |
| Вага | 85 кг |
| Вага в упаковці | 87 кг |
| Комплектація | Холодильник Інструкція Гарантійний талон |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Тип холодильника | Двокамерний |
| Дисплей | LED-індикація |
| Загальний об'єм холодильника | 394 л |
| Клас енергоспоживання | E |
| Корисний об'єм холодильної камери | 295 л |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | Холодильне + морозильне відділення |
| Спосіб встановлення | Вбудований |
| Корисний об'єм морозильної камери | 99 л |
| Система розморожування холодильної камери | No Frost (суха) |
| Тип компресора | Інверторний |
| Система розморожування морозильної камери | No Frost |
| Тип керування | Електронне |
| Кількість компресорів | 1 |
| Розташування морозильної камери | Нижнє |
| Кліматичний клас | SN-T (від +10 до +43 C) |
| Рівень шуму | 32 дБ |
| Полиці холодильної камери (матеріал/к-ть) | Загартоване скло з металізованим профілем, 5 шт |
| Дверні кошики | 6 шт |
| Контейнер для овочів | 1 шт |
| Полиця для пляшок | У дверях |
| Кількість секцій у морозильній камері | 3 шт |
| Потужність заморожування | 10 кг/24 год |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 201.4 х 73.2 х 63 см |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника, 15 років на компресор |
| Льодогенератор | Без льодогенератора |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 194-194.4 х 71-72 х 56 см |
| Функції та особливості | Захист від дітей Зона свіжості Перевішування дверей Режим "Відпустка" Швидке замороження |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Інші особливості | Технологія 6th Sense Матеріал полиць-балконів: Пластик із профілем із нержавіючої сталі |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром по місту
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення.
Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Самовивозом
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час.
Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.