(25) |
| Комплектация | Холодильник 2 лотки для яєць 1 контейнер для льоду Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 161.3 х 55 х 55.7 см |
| Вага | 50 кг |
| Вага в упаковці | 54 кг |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Серия | Primary |
| Тип холодильника | Двокамерний |
| Дисплей | Без дисплею |
| Ручки | Приховані горизонтальні |
| Загальний об'єм холодильника | 230 л |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Корисний об'єм холодильної камери | 159 л |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | Без No Frost |
| Спосіб встановлення | Відокремлений (соло) |
| Корисний об'єм морозильної камери | 71 л |
| Система розморожування холодильної камери | Статична (крапельна) |
| Тип компресора | Звичайний |
| Система розморожування морозильної камери | Статична |
| Тип керування | Механічне |
| Кількість компресорів | 1 |
| Розташування морозильної камери | Нижнє |
| Річні витрати електроенергії | 192 кВт*рік |
| Кліматичний клас | N-T (від +16 до +43 C);ST (від +18 до + 38 С) |
| Холодоагент | R600a |
| Рівень шуму | 39 дБ |
| Полиці холодильної камери (матеріал/к-ть) | Скло / 2 шт |
| Дверні кошики | 3 шт |
| Контейнер для овочів | 1 шт |
| Полиця для пляшок | У дверях |
| Кількість секцій у морозильній камері | 3 шт |
| Потужність заморожування | 3 кг/24 год |
| Автономне збереження холоду в морозильній камері | 11.5 год |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 168 х 58 х 58 см |
| Льодогенератор | Без льодогенератора |
| Додаткові характеристики | Напруга - 220-240 B Частота - 50 Гц Кількість незалежних систем охолодження - 1 Колеска - 2 Ніжки, що регулюються за висотою - 2 |
| Країна-виробник товару | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.