(7) |
| Комплектация | Морозильна скриня 2 корзини Дверний замок Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 85.8 х 142.9 х 74.6 см |
| Вага | 50 кг |
| Вага в упаковці | 57.6 кг |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 89 х 146.6 х 76.6 см |
| Тип | Скриня |
| Дисплей | LED |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Спосіб встановлення | Окрема (соло) |
| Тип компресора | Звичайний |
| Тип керування | Електронне |
| Річні витрати електроенергії | 276 кВт*рік |
| Кліматичний клас | N-T (від +16 до +43 C);SN-ST (від +10 до + 38 C) |
| Холодоагент | R600a |
| Потужність заморожування | 20 кг/24 год |
| Додаткові характеристики | Прихований конденсатор Матеріал дверцят - Лакований Цифровий індикатор температури для морозильника |
| Загальний об'єм | 440 л |
| Корисний об'єм | 440 |
| Автономне збереження холоду | 40 год |
| Функції та особливості | Закривається на ключ;Можливість працювати в неопалюваних приміщеннях до -15 °C;Підсвічування;Сигналізація відкритих дверей;Швидке замороження |
| Кількість ящиків/кошиків | 2 |
| Ширина, см | 142.9 |
| Глибина, см | 74.6 |
| Рівень шуму, дБ | 40 |
| Блок керування | Зовні |
| Кількість полиць/секцій | 2 |
| Потужність під'єднання, Вт | 140 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Система охолодження морозильної камери | Ручна |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.