(7) |
| Гарантия | 24 місяці |
| Вага | 37 кг |
| Дисплей | Немає |
| Спосіб встановлення | Окрема (соло) |
| Тип керування | Механічне |
| Річні витрати електроенергії | 185 кВт*рік |
| Холодоагент | R600a |
| Потужність заморожування | 16 кг/24 год |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 111.4 х 84.7 х 63 см |
| Загальний об'єм | 297 л |
| Корисний об'єм | 297 |
| Автономне збереження холоду | 40 год |
| Кількість ящиків/кошиків | 2 |
| Рівень шуму, дБ | 40 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.