(14) |
Морозильна камера Beko RFNE290L21W зроблена в класичному білому кольорі, завдяки чому матиме добрий вигляд на будь-якій кухні. Попри великий об'єм 290 літрів, цей корисний у побуті агрегат можна розмістити в будь-якому зручному для вас місці вашого дому й ефективно заморожувати і зберігати велику кількість продуктів.
Ключові характеристики
Містка морозильна камера має сім відділень і характеризується всіма необхідними функціями для якісного заморожування та зберігання продуктів. Морозилка має режим суперзаморожування й охолоджується до -24 градусів нижче нуля. Продукти в цьому агрегаті заморожуються зі швидкістю 16 кг/добу. Регулювання температури здійснюється за допомогою надійного механічного керування із сенсором. Завдяки системі No Frost камера відтає автоматично — а отже, вам не доведеться витрачати багато сил і часу на її розморожування. Завдяки якісній ізоляції у разі вимкнення електроживлення, продукти не розморозяться упродовж 18 годин. Функція Eco-Fuzzy переводить морозильну камеру в економічний режим, якщо дверцята не відчиняються упродовж 6 годин. Клас енергоспоживання А + говорить на користь економічності пристрою, що важливо у разі регулярного зростання тарифів.
Додаткові особливості
Скляні полиці та ящики морозилки добре проглядаються й легко миються. Ручки і ущільнювач у камері мають антибактеріальне покриття, що запобігає утворенню і поширенню бактерій, які викликають неприємні запахи. А завдяки передбаченій сигналізації ви не залишите дверцята відчиненими. Для зручності встановлення техніки допускається перенавішування дверцят. Beko RFNE290L21W — вдалий вибір для тих, хто прагне придбати простий у керуванні та надійний прилад.
| Комплектация | Морозильна камера Гарантійний талон Інструкція |
| Гарантия | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 171.4 х 59.5 х 65.5 см |
| Вага | 64.5 кг |
| Вага в упаковці | 70.5 кг |
| Країна реєстрації бренду | Великобританія |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 179.4 х 66.5 х 73 см |
| Тип | Камера |
| Дисплей | LED |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Спосіб встановлення | Окрема (соло) |
| Тип керування | Електронне Механічне |
| Кліматичний клас | SN-T (від +10 до +43 C) |
| Холодоагент | R600a |
| Потужність заморожування | 16 кг/24 год |
| Додаткові характеристики | Система FreezerGuard (безперебійно працювати при температурі навколишнього середовища до -15⁰С) |
| Загальний об'єм | 290 л |
| Система розморожування | No Frost |
| Корисний об'єм | 250 |
| Річні витрати електроенергії, кВТ*год | 307 кВт*год |
| Автономне збереження холоду | 18 год |
| Функції та особливості | Еко режим Лоток для льоду Швидке замороження |
| Кількість ящиків/кошиків | 5 шт |
| Загальний об'єм, л | 250 - 299 |
| Ширина, см | 59.5 |
| Глибина, см | 65.5 |
| Рівень шуму, дБ | 42 |
| Кількість полиць/секцій | 2 шт |
| Країна виробник | Туреччина |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.