(0) |
Комбінована плита PRIME Technics PSE 641212 B має такі характеристики:
Конвекція
Ця функція дозволяє рівномірно розподіляти тепло всередині духової шафи, забезпечуючи ідеальне приготування страв.
Підсвічування
Вбудоване підсвічування забезпечує хорошу видимість усередині духової шафи, що спрощує контроль за процесом приготування.
Таймер
Вбудований таймер дозволяє встановити потрібний час приготування та отримати оповіщення, коли страва буде готова.
Газ-контроль поверхні
Забезпечує безпеку використання газової поверхні, контролюючи подачу газу та автоматично вимикаючи його у разі згасання.
| Комплектация | Плита 2 деко для випікання Решітка Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 89 х 50 х 60 см |
| Вага | 40 кг |
| Вага в упаковці | 42 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 90 х 64 х 68 см |
| Тип | Комбіновані (газ+електро) |
| Газ-контроль | Поверхні |
| Можливість під'єднання до мережі | 220 В |
| Можливість підключення до балонного газу | З можливістю під'єднання |
| Ящик для посуду | Без ящика |
| Зони нагріву | Газові |
| Матеріал решіток поверхні | Імітація чавуна |
| Електрозапалювання поверхні | У ручці |
| Кришка варильної поверхні | Скляна |
| Потужність і тип конфорок | Ліва передня конфорка: потужністю 2.66 кВт Ліва задня конфорка: потужністю 0.68 кВт Права передня конфорка: потужністю 2 кВт Права задня конфорка: потужністю 2 кВт |
| Тип духовки | Електрична |
| Об'єм духовки | 60 л |
| Функції духовки | З конвекцією;З підсвіткою;З таймером |
| Гриль | Без гриля |
| Кількість стекол у дверцятах духовки | 2 |
| Тип напрямних | Рельєфні |
| Кількість рівнів напрямних | 5 |
| Країна-виробник товару | Туреччина |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.