(0) |
Основний принцип Artel — виробництво якісних, сучасних високотехнологічних продуктів для споживачів, які цінують комфорт, прості рішення й класику жанру. Стильний ергономічний дизайн, лише сертифікована сировина та максимально автоматизована начинка підтримують імідж Artel, як виробника побутової техніки для людей із чудовим смаком і підвищеними споживчими вимогами.
Комбінована плита APETITO 50 10E Brown від узбецької компанії Artel обладнана чотирма конфорками й електродуховкою з підсвіткою об'ємом 53 літрів.
Модель має електропідпал конфорок, емальовані решітки та скляну кришку варильної поверхні.
| Комплектация | Плита Деко Змінні форсунки для балонного газу |
| Гарантия | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 85 х 50 х 57 см |
| Вага | 29 кг |
| Вага в упаковці | 32 кг |
| Країна реєстрації бренду | Узбекистан |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 90 х 66.5 х 55.5 см |
| Тип | Комбіновані (газ+електро) |
| Клас енергоспоживання | А |
| Газ-контроль | Поверхні |
| Можливість під'єднання до мережі | 220 В |
| Можливість підключення до балонного газу | З можливістю під'єднання |
| Наявність кабеля живлення | Комплектуються з товаром |
| Наявність вилки | Комплектуються з товаром |
| Форсунки для балонного газу | Комплектуються з товаром |
| Ящик для посуду | Без ящика |
| Зони нагріву | Газові |
| Матеріал решіток поверхні | Емальована сталь |
| Електрозапалювання поверхні | Кнопкою |
| Кришка варильної поверхні | Скляна |
| Потужність і тип конфорок | Передня ліва: потужністю 2 кВт Передня права: потужністю 2.4 кВт Задня ліва: потужністю 2 кВт Задня права: потужністю 1 кВт |
| Тип духовки | Електрична |
| Об'єм духовки | 53 л |
| Функції духовки | З підсвіткою |
| Гриль | Без гриля |
| Кількість стекол у дверцятах духовки | 2 |
| Тип очищення | Очищення парою |
| Тип напрямних | Рельєфні |
| Країна-виробник товару | Узбекистан |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.