(7) |
Склепінчаста форма HomeMade
Все переваги приготування в печі на дровах
Унікальна склепінчаста форма — одна з головних переваг духових шаф Gorenje. Створена за образом традиційної печі на дровах, духовка дає гарячому повітрю змогу вільно циркулювати, рівномірно розподілятися й повністю охоплювати продукт. У такий спосіб страва нагрівається інтенсивно та рівномірно з усіх боків, виходить одночасно соковитою і хрусткою.
Емаль SilverMatte
Якість та тип емалі вкрай важливі для якості духовки та її роботи. SilverMatte — супертривкий і високоміцний матеріал, здатний витримувати дуже високу температуру та піролітичне очищення в умовах 500 °C. Гладкою, непористою емаллю покриті внутрішні поверхні духовки та листи, що робить їх стійкими до високої температури, мікрохвиль і пари. Потрійне покриття внутрішніх поверхонь відбиває високу температуру та забезпечує додаткову ізоляцію. Активне покриття дає змогу спалювати забруднення в умовах високої температури, яка усуває також будь-які мікроорганізми, і підтримувати чистоту й безпечне середовище в духовці.
AquaClean: очищення парою
Завдяки використанню зовсім нової піролітичної емалі у всіх лініях нового покоління духовок Gorenje ефективність функції AquaClean є набагато покращеною. Функція AquaClean — це відчутна допомога в очищенні робочої камери. Все, що потрібно, — це налити 0,5 літра води до листа та увімкнути функцію AquaClean. Через 30 хвилин результати видно на внутрішніх стінках духовки та листах. Забруднення й жир розм'якшуються, і залишається просто їх витерти.
| Комплектация | Плита Глибоке деко Решітка Інструкція |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 85 х 50 х 60 см |
| Вага | 38.8 кг |
| Вага в упаковці | 42 кг |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 95.2 х 57.6 х 71.8 см |
| Тип | Електричні |
| Клас енергоспоживання | А |
| Технічні характеристики й особливості | Піролітична емаль SilverMatte Дверцята CompactDoor: 2 скла + 1 термошар Потужність підключення до електромережі: 8300 Вт Двоконтурний гриль PerfectGrill |
| Можливість під'єднання до мережі | 220 В 380 В |
| Можливість підключення до балонного газу | Без можливості під'єднання |
| Наявність кабеля живлення | Докуповуються окремо |
| Наявність вилки | Докуповується окремо |
| Енергоспоживання (кВт*год) | 0.8 |
| Ящик для посуду | Відкидний |
| Зони нагріву | Електричні (чавунні бліни) |
| Електрозапалювання поверхні | Немає |
| Кришка варильної поверхні | Скляна |
| Потужність і тип конфорок | Передня ліва електрична експрес: діаметром 18 см, потужністю 2 кВт Задня ліва електрична: діаметром 14.5 см, потужністю 1 кВт Передня права електрична: діаметром 14.5 см, потужністю 1 кВт Задня права електрична: діаметром 18 см, потужністю 1.5 кВт |
| Тип духовки | Електрична |
| Об'єм духовки | 68 л |
| Функції духовки | З підсвіткою |
| Гриль | Електричний |
| Кількість стекол у дверцятах духовки | 2 |
| Тип напрямних | Рельєфні |
| Кількість рівнів напрямних | 4 |
| Режими приготування | Верхній + нижній нагрівачі Нижній нагрівач Верхній нагрівач Гриль Малий гриль |
| Кількість режимів приготування | 5 |
| Електрозапалювання у духовці | Немає |
| Країна виробник | Чехія |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.