(0) |
InfoLight — індикатор, який повідомляє вам, коли ваша посудомийна машина працює
Точка на підлозі під посудомийною машиною, що світиться, горітиме протягом ходу програми і автоматично згасне після її завершення.
AquaStop: 100% гарантія від протікання води протягом усього терміну служби приладу
Збої в роботі обладнання, як видається, завжди відбуваються в найнезручніші моменти, що коштує вам як грошей, так і дорогоцінного часу. Наші посудомийні машини з системою AquaStop складаються зі спеціального шланга з подвійними стінками, запобіжного клапана та підлогового бака з вимикачем поплавця, які забезпечують 100% захист від протікання. Щобільше, Bosch пропонує довічну гарантію на весь термін служби вашого пристрою. Отримуйте бездоганні результати, на які ви можете покластися день у день.
| Комплектация | Посудомоечная машина Инструкция по эксплуатации Гарантийный талон Фасадная декоративная панель в комплект не входит |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 81.5 x 59.8 x 55 см |
| Вага | 30.9 кг |
| Вага в упаковці | 33.4 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Серия | SMV |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Спосіб встановлення | Вбудована |
| Рівень шуму | 48 дБ |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 87 x 67 х 66 см |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 81.5-87.5 x 60 x 55 см |
| Потужність підключення | 2400 Вт |
| Вид | Повногабаритна (60 см) |
| Місткість комплектів | 13 |
| Витрата води за цикл/рік | 9.5/ 2090 л |
| Споживання електроенергії за цикл/рік | 1.03/227 кВт*год |
| Тип сушіння | Конденсаційна |
| Кількість температурних режимів | 4 |
| Основні програми | Пользовательская программа Quick L Автоматическая 45-65°C Эко Интенсивная |
| Індикатори | Наявності ополіскувача Наявності солі |
| Датчики | Визначення виду мийного засобу |
| Індикація часу | Промінь на підлозі |
| Колір корпусу | Білий |
| Додаткова інформація | Материал бака: нержавеющая сталь/поллинокс Индикатор завершения программы Технология Home Connect Система ExtraDry Дистанционный запуск Очистка машины Защита от протечки AquaStop Система DosageAssist Дополнительная сушка Технология защиты стекла |
| Тип мотора | Інверторний |
| Колір панелі керування | Чорний |
| Клас мийки | A |
| Клас сушіння | A |
| Індикація | Дисплей |
| Внутрішнє оснащення | Корзина для столовых принадлежностей Стопор коробов |
| Країна виробник | Польща |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.