(2) |
Перетворіть кожну свою трапезу на справжнє свято
Подавайте свої кулінарні шедеври тільки на найкращому посуді. Якість столового посуду та приладів безпосередньо пов'язана зі смаковими відчуттями від їжі. Не економте на посуді. Посудомийні машини HOTPOINT ARISTON бездоганно вимиють вироби з найтоншого скла та порцеляни.
| Комплектация | Посудомийна машина Внутрішнє обладнання Інструкція з експлуатації Гарантійний талон Фасадна декоративна панель до комплекту не входить |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 82 х 44.8 х 55.5 см |
| Вага | 29.6 кг |
| Вага в упаковці | 31.6 кг |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Спосіб встановлення | Вбудована |
| Рівень шуму | 43 дБ |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 87 х 52 х 61 см |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 82-90 х 45-60 х 57 см |
| Потужність підключення | 1900 Вт |
| Вид | Вузька (45 см) |
| Місткість комплектів | 10 |
| Витрата води за цикл/рік | 9.1/2520 л |
| Споживання електроенергії за цикл/рік | 0.74/260.4 кВт*год |
| Тип сушіння | Конденсаційна |
| Кількість температурних режимів | 5 |
| Основні програми | Еко Автоматична інтенсивна Автоматична стандартна Крихкий посуд Експрес 30 хв На добраніч Замочування Самоочищення |
| Індикатори | Наявності ополіскувача Наявності солі Режимів роботи |
| Індикація часу | Немає |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Додаткова інформація | 3D Zone wash - позволяет на 40% повысить интенсивность мойки в одной из выбранных корзин; |
| Тип мотора | Інверторний |
| Колір панелі керування | Сірий |
| Клас мийки | A |
| Клас сушіння | A |
| Індикація | Дисплей |
| Внутрішнє оснащення | Верхній кошик Полиця для столових приборів Відкидні полички Нижній кошик |
| Країна виробник | Польща |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.