(2) |
Просте відкриття кришки диспенсера. Іноді, намагаючись відкрити диспенсер для мийного засобу, ви ризикуєте пошкодити пальці. Висувний диспенсер для мийного засобу настільки легко відкривається і закривається, що додавання мийного засобу не складає ніяких труднощів.
Додаткове місце для каструль та сковорідок. Під час готування ви використовуєте каструлі та сковороди різного розміру, тому вам потрібна відповідна посудомийна машина. Складні кронштейни для тарілок дозволяють легко звільнити простір для великих каструль та сковорідок. Ті дні, коли великий посуд доводилося мити руками, давно минули!
| Комплектация | Посудомийна машина Інструкція з експлуатації Гарантійний талон Фасадна декоративна панель до комплекту не входить |
| Гарантия | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 81.8 x 44.8 x 55 см |
| Вага | 28.9 кг |
| Вага в упаковці | 32.2 кг |
| Країна реєстрації бренду | Туреччина |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Спосіб встановлення | Вбудована |
| Рівень шуму | 46 дБ |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 85.9 x 49.4 x 66.1 см |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 82 x 45 x 59 см |
| Вид | Вузька (45 см) |
| Місткість комплектів | 11 |
| Витрата води за цикл/рік | 8.7/2436 л |
| Споживання електроенергії за цикл/рік | 0.78/225 кВт*год |
| Тип сушіння | Конденсаційна |
| Кількість температурних режимів | 6 |
| Основні програми | InnerClean Еко 50 Автопрограма AquaFlex Інтенсивна 70 Quick&Shine GlassCare 40 Міні Попереднє замочування |
| Індикатори | Наявності ополіскувача Наявності солі Режимів роботи |
| Індикація часу | Промінь на підлозі |
| Додаткова інформація | Система Акробат ProSmart Inverter Регулювання жорсткості води GlassCare Внутрішнє очищення InnerClean Контроль тиску води AquaFlex Саморегульований фасад Внутрішній корпус з неіржавкої сталі |
| Тип мотора | Інверторний |
| Колір панелі керування | Чорний |
| Клас мийки | A |
| Клас сушіння | A |
| Індикація | Дисплей |
| Внутрішнє оснащення | Третій кошик для столових приборів 2 полиці для чашок Регульований верхній ящик |
| Країна виробник | Туреччина |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.