(0) |
Прання вовни
Цикл для прання вовни розроблений спеціально для забезпечення найкращого догляду за вовняними виробами, зберігаючи їх м'якість і форму.
Бавовна 60 градусів
Програма Бавовна 60 градусів забезпечує чудові результати прання для виробів з бавовни при 60 градусах і всього за 59 хвилин.
Бавовна 40 градусів
Програма Бавовна 40 градусів спеціально розроблена, щоб забезпечити додаткову турботу про ваші бавовняні вироби, ефективно видаляючи плями при 40 градусах, всього за 45 хвилин.
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 85 x 59.5 x 43.5 см |
| Вага | 64.8 кг |
| Вага в упаковці | 6 кг |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 88 x 64.5 x 49 см |
| Тип пральної машини | З фронтальним завантаженням |
| Клас енергоспоживання | А+++ |
| Спосіб встановлення | Окрема (соло) |
| Максимальне завантаження білизни | 7 кг |
| Клас віджимання | B |
| Клас прання | A |
| Кількість програм | 16 |
| Споживання води | 48.5 л |
| Споживання електроенергії | 0.9 кВт*год |
| Технічні особливості | З дисплеєм |
| Максимальна швидкість віджимання, об/хв | 1200 |
| Рівень шуму прання, дБ | 50 |
| Рівень шуму віджиму, дБ | 78 |
| Матеріал бака | Нержавеющая сталь |
| Країна виробник | Італія |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.