(3) |
(3) |
Технологія 6th Sense Відкрийте для себе інновації та технології, які вражатимуть вас найкращими результатами щоразу і допоможуть заощадити до 50% електроенергії, води та часу. Просто помістіть речі в барабан і виберіть програму. Сенсори розумної технології 6TH SENSE автоматично визначать обсяг завантаженої білизни та підберуть оптимальну кількість ресурсів та тривалість циклу прання.
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 90 x 40 x 60 см |
| Вага | 56 кг |
| Вага в упаковці | 57 кг |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 94 x 45 x 70 см |
| Тип пральної машини | З вертикальним завантаженням |
| Клас енергоспоживання | А+++ |
| Спосіб встановлення | Окрема (соло) |
| Фірмові технології | 6th Sense |
| Максимальне завантаження білизни | 6 кг |
| Клас віджимання | B |
| Клас прання | A |
| Кількість програм | 16 |
| Технічні особливості | З дисплеєм |
| Максимальна швидкість віджимання, об/хв | 1200 |
| Рівень шуму прання, дБ | 53 |
| Рівень шуму віджиму, дБ | 79 |
| Матеріал бака | Нержавеющая сталь |
| Об'єм барабана, л | 42 |
| Країна виробник | Словаччина |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.