(2) |
FreshCare+
Зберігає свіжість одягу в барабані пральної машини до 6 годин після закінчення програми
Функція FreshCare + з парою зберігає свіжість білизни в барабані пральної машини до 6 годин після закінчення програми завдяки ефективній дії пари в поєднанні з плавними двонаправленими рухами барабана. Виймайте одяг з пральної машини, коли це найбільш зручно для вас!
6th sense
Розумна технологія, яка думає за Вас
Пральна машина автоматично визначає кількість та тип тканини, вибираючи найкращі параметри прання та сушіння для забезпечення ідеальних результатів, а також оптимізації ресурсів.
Steam Refresh
Забудьте про неприємний запах та м'ятий одяг всього за 20 хвилин
Програма відновлює свіжість вашого одягу, яка не потребує прання. Пральна машина генерує пару, яка проникає в волокна тканини, видаляючи неприємні запахи та зменшуючи зминання. «Steam Refresh» використовує менше двох склянок води і триває всього 20 хвилин.
SoftMove™
Спеціальний догляд для кожного типу тканини
З системою SoftMove існує 14 різних програм, які забезпечують ідеальні результати прання для кожного типу тканини, завдяки ексклюзивному набору з 6 спеціальних рухів барабана, здатному адаптуватися до різних предметів одягу.
SenseInverter motor
Надійний, тихий, енергоефективний мотор
Завдяки мотору SenseInverter можна зберегти природний стан тканин. Робота мотора дозволяє одягу розподілитися рівномірно по стінках барабана, зменшуючи тертя і валяння, тим самим захищаючи структуру волокон.
Clean+
Забудьте про плями
З опцією Clean + інтенсивність процесу прання можна відрегулювати відповідно до рівня забруднення одягу. Ви можете вибрати один з наступних 3 варіантів: інтенсивний, щоденний, швидкий.
Інтенсивне полоскання
З турботою про чутливу шкіру
Ця опція підвищує ефективність полоскання, забезпечуючи оптимальне видалення миючого засобу. Підходить для чутливої шкіри.
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 84.5 х 59.5 х 63 см |
| Вага | 71 кг |
| Вага в упаковці | 72.2 кг |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 87 x 64 x 64.5 см |
| Тип пральної машини | З фронтальним завантаженням |
| Клас енергоспоживання | А+++ |
| Спосіб встановлення | Окрема (соло) |
| Максимальне завантаження білизни | 8 кг |
| Клас віджимання | B |
| Клас прання | A |
| Кількість програм | 14 |
| Споживання води | 48 л |
| Споживання електроенергії | 0.69 кВт*год |
| Технічні особливості | З дисплеєм З парою |
| Максимальна швидкість віджимання, об/хв | 1200 |
| Функції | Обробка парою |
| Програми прання | Змішані тканини Білі речі Бавовна Бавовна Еко Спорт Пухова ковдра Освіжити парою Віджимання та Зливання Полоскання та Віджимання Швидка 30 хв Кольори 15° Вовна Делікатний Синтетика |
| Рівень шуму прання, дБ | 52 |
| Рівень шуму віджиму, дБ | 79 |
| Країна виробник | Словаччина |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.