(0) |
Пральна машина PWA451SB працює у двох режимах — стандартному та делікатному, забезпечуючи вашим речам ретельний і дбайливий догляд. Завдяки великому завантаженню прання для всієї родини тепер не буде забирати багато часу.
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 66.5 х 43 х 39.5 см |
| Вага | 7.2 кг |
| Вага в упаковці | 8.3 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 68.5 х 45 х 41.5 см |
| Тип пральної машини | Напівавтомат |
| Клас енергоспоживання | А |
| Спосіб встановлення | Окрема (соло) |
| Додаткові характеристики | Мова панелі управління: українська |
| Максимальне завантаження білизни | 4.5 кг |
| Клас віджимання | А |
| Клас прання | A |
| Кількість програм | 2 |
| Споживання води | 18.54 л |
| Споживання електроенергії | 0.45 кВт*год |
| Максимальна швидкість віджимання, об/хв | 300 |
| Функції | Віджим |
| Розбірний бак | Немає |
| Програми прання | Стандартна Делікатна |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.