(0) |
Група компаній Midea Electric Appliances Co - це консорціум підприємств з виробництва та продажу побутової техніки (насамперед кліматичної техніки), комплектуючих до неї (компресорів, вентиляторів, двигунів), який динамічно розвивається останні 22 роки.
Компанія Midea була заснована в 1968 році на базі майстерні пластикових пробок, яка надалі перетворилася на завод з випуску вентиляторів, а з початку економічного прориву КНР на початку 90-х років ХХ століття змогла увійти на ринок виробництва кондиціонерів та досягти позиції лідера щодо впровадження нових інноваційних технологій як власної розробки, так і у кооперації з найбільшими світовими виробниками.
Основним у бізнесі компанії є виробництво побутових, комерційних та промислових систем кондиціювання (за підсумками 2005 – 2006 років – лідер у Китаї), але і не тільки це, – так, з 2003 року організовано виробництво мікрохвильових печей (№2 у Китаї), холодильників, пральних машин, вентиляторів (№ 1 у Китаї), іншої побутової техніки.
| Гарантия | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 85 х 59.5 х 47 см |
| Вага | 63 кг |
| Вага в упаковці | 66 кг |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 88.5 х 65 х 55.5 см |
| Тип пральної машини | З фронтальним завантаженням |
| Клас енергоспоживання | А+++ |
| Спосіб встановлення | Окрема (соло) |
| Максимальне завантаження білизни | 8 кг |
| Клас віджимання | B |
| Клас прання | A |
| Кількість програм | 16 |
| Технічні особливості | З дисплеєм З можливістю дозавантаження білизни З парою |
| Максимальна швидкість віджимання, об/хв | 1400 |
| Функції | Отложенный старт (3/6/9 ч) Дополнительное полоскание Предварительное замачивание |
| Розбірний бак | Так |
| Програми прання | Предварительная стирка Дополнительное полоскание Регулировка скорости отжима Регулировка температуры стирки Регулировка уровня воды Детский замок Звуковой сигнал |
| Рівень шуму віджиму, дБ | 76 |
| Матеріал бака | Пластик |
| Об'єм барабана, л | 52.7 |
| Smart функції | Керування через Wi-Fi |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.