(0) |
FreshCare+
Зберігає свіжість одягу в барабані пральної машини до 6 годин після закінчення програми
Функція FreshCare+ з парою зберігає свіжість білизни в барабані пральної машини до 6 годин після закінчення програми завдяки ефективній дії пари у поєднанні з двоспрямованими плавними рухами барабана. Виймайте одяг із пральної машини, коли це найбільш зручно для вас!
6th sense
Розумна технологія, яка думає за вас
Пральна машина автоматично визначає кількість та тип білизни та вибирає найкращі параметри прання та сушіння для забезпечення ідеальних результатів та оптимізації ресурсів.
Clean+
Забудьте про плями
З опцією Clean+ інтенсивність процесу прання можна відрегулювати відповідно до рівня забруднення одягу. Ви можете вибрати один із наступних 3 варіантів: інтенсивний, щоденний, швидкий.
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника, 10 років на інверторний двигун |
| Габарити (ВхШхГ) | 85 х 59.5 х 63.5 см |
| Вага | 75.9 кг |
| Вага в упаковці | 77.4 кг |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 89 x 64.5 x 65.5 см |
| Тип пральної машини | З фронтальним завантаженням |
| Клас енергоспоживання | А+++ |
| Спосіб встановлення | Окрема (соло) |
| Максимальне завантаження білизни | 10 кг |
| Клас віджимання | B |
| Клас прання | A |
| Кількість програм | 14 |
| Споживання води | 70 л |
| Споживання електроенергії | 1.155 кВт*год |
| Технічні особливості | З дисплеєм З парою |
| Максимальна швидкість віджимання, об/хв | 1400 |
| Функції | Функція FreshCare+ Блокування від дітей Відкладенний старт Контроль температури |
| Програми прання | Бавовна 40° Бавовна 60° Змішані тканини 40° Синтетика 30° Вовна 40° Швидке прання 30' Пухові вироби Делікатне Спорт Полоскання та віджим Полоскання та злив Eco 40-60 20°C |
| Рівень шуму прання, дБ | 55 |
| Рівень шуму віджиму, дБ | 78 |
| Об'єм барабана, л | 71 |
| Країна виробник | Італія |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.