(6) |
Перетворіть прання на задоволення
Технологія 6th SENSE автоматично визначає обсяг завантаженої білизни та вибирає оптимальний цикл відповідно до типу білизни.
Інтуїтивна технологія гарантує максимальну продуктивність та оптимізацію ресурсів.
FreshCare +
Новий вимір свіжості
Інноваційна технологія FreshCare+ підтримує свіжість ваших речей, перешкоджає утворенню неприємних запахів та зменшує зминання білизни о 6:00 після закінчення прання.
Ця технологія стане незамінним рішенням у тих випадках, коли ви не встигли або забули дістати білизну відразу після прання, оскільки навіть при цьому ваша білизна все одно залишиться свіжою і м'якою. Цикл FreshCare+ передбачає періодичне двонаправлене обертання барабана у поєднанні з помірним відпарюванням. Така дія покращує циркуляцію повітря в барабані, перешкоджаючи утворенню неприємних запахів та зменшує зминання білизни завдяки підтримці оптимального рівня вологи. Ви можете активувати опцію FreshCare + під час встановлення основних параметрів прання або безпосередньо під час прання. Скасувати опцію можна будь-коли. Опція не запускається для програм догляду за делікатними виробами та пуховими виробами.
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника, 10 років на інверторний двигун |
| Габарити (ВхШхГ) | 85 x 59.5 x 60.5 см |
| Вага | 73.4 кг |
| Вага в упаковці | 75 кг |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 89 x 64.5 x 67.5 см |
| Тип пральної машини | Прально-сушильні |
| Клас енергоспоживання | А |
| Спосіб встановлення | Окрема (соло) |
| Фірмові технології | 6th Sense |
| Додаткові характеристики | Потребление воды за 1 цикл: 70 л (только стирка) Потребление электроэнергии за 1 цикл: 1.21 кВт (только стирка) |
| Максимальне завантаження білизни | 11 кг |
| Клас віджимання | А |
| Клас прання | A |
| Кількість програм | 14 |
| Споживання води | 100 л |
| Споживання електроенергії | 7.48 кВт*год |
| Технічні особливості | З дисплеєм З парою |
| Максимальна швидкість віджимання, об/хв | 1600 |
| Функції | Функція FreshCare+ Затримка запуску Блокування кнопок Попереднє прання |
| Розбірний бак | Немає |
| Програми прання | Змішані тканини Бавовна Бавовна EКO Синтетика Вовна Швидка 30 хв Делікатне Спорт Кольори 15° Рання та сушіння 45’ Прання та сушіння 90’ Віджим + злив Полоскання + віджим Білі речі |
| Рівень шуму прання, дБ | 53 |
| Рівень шуму віджиму, дБ | 59 |
| Кількість білизни під час сушіння | 7 кг |
| Країна виробник | Італія |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.