ДВИГУН INVERTER POWERDRIVE
Надзвичайна потужність, висока ефективність
Безщітковий потужний мотор, виключає механічне тертя чи зношування. Тож, має найкращі результати енергозбереження та робить процес прання значно тихішим. Більш того, термін експлуатації приладу значно збільшується.
Щоб білизна пахла чистотою
Прання при низьких температурах із неагресивними безпечними мийними засобами дозволяє бактеріям потрапляти всередину барабана і розмножуватися. Ці бактерії можуть стати причиною неприємного запаху від щойно випраної чистої білизни. Програма SterilTub потурбується, щоб пральна машина зсередини була бездоганно чистою для найкращого догляду за вашою білизною.
Безпека ваших дітей
Дверцята пральної машини не можна відкрити під час циклу прання. Для додаткової безпеки машину також можна заблокувати, просто натиснувши комбінацію кнопок на панелі управління.
Менше складок, менше прасування
Додаткова обробка парою наприкінці роботи вибраної програми зробить ваші речі набагато гладкішими. Барабан наповнюється парою, яка проникає в кожне волокно тканини, пом’якшуючи її. Після цього прасування взагалі може не знадобитися.
Потужний, але тихий двигун
Цей тихий і водночас дуже ефективний двигун створений забезпечувати тривалу роботу пральної машини, заощаджуючи електроенергію під час кожного циклу.
Швидкість і свіжість
Менш забруднені речі можна легко освіжити за 15 хвилин при температурі 30 °C. Таким чином, ви завжди матимете комплект свіжого одягу.
Прання в потрібний час
Завчасно запрограмуйте запуск пральної машини, щоб вона працювала саме тоді, коли вам зручно: наприклад, коли тарифи на електроенергію найнижчі. Речі пратимуться відповідно до попередньо заданого рівня та будуть готові до сушіння.
Завжди приємний запах білизни
Використання прального порошку за умови нижчих температур прання може створити ідеальні умови для розвитку бактерій, які, у свою чергу, можуть спричинити неприємний запах вашої білизни. Програма SterilTub знищує всі бактерії всередині пральної машини та гарантує завжди свіжий запах речей.
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 85 х 59.7 х 73.5 (с баком) см |
| Вага | 64 кг |
| Вага в упаковці | 65.4 кг |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 89 х 66 х 76.3 см |
| Тип пральної машини | З фронтальним завантаженням |
| Клас енергоспоживання | А |
| Спосіб встановлення | Окрема (соло) |
| Додаткові характеристики | Напряжение 220-240 B Мощность подключения 1700 Вт |
| Максимальне завантаження білизни | 7 кг |
| Клас віджимання | B |
| Клас прання | A |
| Кількість програм | 15 |
| Споживання води | 36 л |
| Споживання електроенергії | 0.73 кВт*год |
| Технічні особливості | LED-індикація З баком для води З дисплеєм З парою |
| Максимальна швидкість віджимання, об/хв | 1200 |
| Функції | Выбор температуры стирки Выбор скорости отжима Функция ''Очистки барабана'' Таймер отсрочки старта Блокировка от детей |
| Розбірний бак | Немає |
| Програми прання | Хлопок Спорт Синтетика Шерсть Микс Детская одежда Эко 40–60 °C Быстрая 15' Суперчерное Eco 20 °C Пуховые вещи Антиаллергия Отжим Самоочистка SterilTub Полоскание/Отжим |
| Рівень шуму прання, дБ | 56 |
| Рівень шуму віджиму, дБ | 74 |
| Матеріал бака | Металл |
| Об'єм барабана, л | 43 |
| Кут відкриття люка, ° | 90 |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром по місту
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення.
Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Самовивозом
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час.
Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.