(5) |
Технологія 6th Sense у пральних машинах
Пральні машини з технологією 6th Sense відчувають, підлаштовуються та контролюють тип завантаження, допомагаючи зробити вашу білизну ідеально чистою, заощаджуючи до 30% часу, води та електроенергії – вам залишається лише вибрати тип тканини та ступінь завантаження.
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 85 х 59.5 х 43.5 см |
| Вага | 61,5 кг |
| Вага в упаковці | 62,9 кг |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 89 x 64.5 x 49 см |
| Тип пральної машини | З фронтальним завантаженням |
| Клас енергоспоживання | А+++ |
| Спосіб встановлення | Окрема (соло) |
| Максимальне завантаження білизни | 7 кг |
| Клас віджимання | B |
| Клас прання | A |
| Кількість програм | 16 |
| Технічні особливості | З дисплеєм З парою |
| Максимальна швидкість віджимання, об/хв | 1200 |
| Програми прання | Хлопок 40° Хлопок 60° Шерсть Быстрая 30' Деликатное белье Эко 40-60 20°С |
| Рівень шуму прання, дБ | 50 |
| Рівень шуму віджиму, дБ | 78 |
| Матеріал бака | Нержавеющая сталь |
| Країна виробник | Італія |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.