(1) |
Техніку для дому та кухні ТМ PRIME Technics збирають на найкращих заводах Китаю, Туреччини та України, які мають багаторічний досвід виробництва побутової електроніки, спрямовані на розвиток модернізації, використання сучасних технологій виробництва і можуть швидко реагувати на зміну переваг споживачів. Компромісна ціна продукції PRIME Technics — це результат того, що заводи-виробники надають неабиякого значення розвитку й поліпшенню виробничого процесу, а не маркетинговому просуванню.
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 79.5 х 68 х 40 см |
| Вага | 16.2 кг |
| Вага в упаковці | 17.5 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 80.5 х 71 х 41 см |
| Тип пральної машини | Напівавтомат |
| Спосіб встановлення | Окрема (соло) |
| Додаткові характеристики | Рівень шуму під час прання/віджимання: 62//68 дБ |
| Максимальне завантаження білизни | 6 кг |
| Клас віджимання | А |
| Клас прання | A |
| Кількість програм | 2 |
| Споживання води | 81.81 л |
| Споживання електроенергії | 0.57 кВт*год |
| Розбірний бак | Немає |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.