(0) |
Пральна машина напівавтомат ARTEL ART-TE 60 відрізняється сучасним дизайном і високими вимогами до безпеки. Вони виготовляються з ударостійкого пластику, який не схильний до корозії, забезпечені блокуванням бака віджимання, запобігаючи можливим травми.
- Напівавтоматичні пральні машини ідеально підходять для місць, де немає гарячого водопостачання та центрального водопроводу.
- Для прання підійде практично будь-який пральний порошок, навіть найпростіший і доступний за ціною.
- У 6-10 разів ощадніше витрачають електроенергію в розрахунку на одне середнє прання.
| Гарантия | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 85х74х44 см |
| Вага | 19 кг |
| Вага в упаковці | 21 кг |
| Країна реєстрації бренду | Узбекистан |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 85.5х74.8х44.5 см |
| Тип пральної машини | Напівавтомат |
| Клас енергоспоживання | А |
| Спосіб встановлення | Окрема (соло) |
| Додаткові характеристики | Мова панелі управління: російська |
| Максимальне завантаження білизни | 6 кг |
| Кількість програм | 2 |
| Споживання електроенергії | 0.125-0.32 кВт*год |
| Максимальна швидкість віджимання, об/хв | 1350 |
| Функції | Таймер прання: 15 хв. Таймер центрифуги: 5 хв. |
| Розбірний бак | Немає |
| Програми прання | Інтенсивне прання Режим полоскання |
| Країна виробник | Узбекистан |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.