(0) |
Проста та зручна конструкція
Корпус пральної машини WMH-B65C виготовлений із міцного полікарбонату білого кольору. Для зручності чорна кришка зроблена напівпрозорою. Всі внутрішні компоненти надійно ізольовані від контакту з водою. Пристрій відповідає II класу захисту від ураження струмом.
Невибаглива у використанні
Для підведення, очищення баків, а також зливання води передбачені шланги. Завдяки спеціальній панелі, розташованій усередині машинки, можна визначити рівень води. Вона використовується для зливання води та фільтрації дрібних часток і повсті.
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 84 х 52.5 х 45 см |
| Вага | 12 кг |
| Вага в упаковці | 14 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 86 х 56 х 47 см |
| Тип пральної машини | Напівавтомат |
| Клас енергоспоживання | А |
| Спосіб встановлення | Окрема (соло) |
| Додаткові характеристики | Мова панелі керування: українська |
| Максимальне завантаження білизни | 6.5 кг |
| Кількість програм | 2 |
| Функції | Реверс |
| Розбірний бак | Немає |
| Програми прання | Прання Делікатне прання |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.