(0) |
Проста та зручна конструкція
Корпус і кришка пральної машини WMH-W60C виготовлені з міцного полікарбонату білого кольору. Всі внутрішні компоненти надійно ізольовані від контакту з водою. Пристрій відповідає II класу захисту від ураження струмом.
Невибаглива у використанні
Для підведення, очищення баків, а також зливання води передбачені шланги. Завдяки спеціальній панелі, розташованій усередині машинки, можна визначити рівень води. Вона використовується для зливання води та фільтрації дрібних часток і повсті.
Викручування AIR DRY
Вбудована центрифуга дасть змогу швидко й ефективно викрутити білизну. Для захисту білизни під час викручування передбачена спеціальна захисна сітка.
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 84.9 х 74.1 х 41 см |
| Вага | 18.5 кг |
| Вага в упаковці | 21 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 86 х 76 х 43 см |
| Тип пральної машини | Напівавтомат |
| Клас енергоспоживання | А |
| Спосіб встановлення | Окрема (соло) |
| Додаткові характеристики | Мова панелі управління: українська |
| Максимальне завантаження білизни | 6 кг |
| Клас віджимання | D |
| Кількість програм | 2 |
| Споживання води | 94 л |
| Споживання електроенергії | 0.14 кВт*год |
| Функції | Віджимання AIR DRY Реверс |
| Розбірний бак | Немає |
| Програми прання | Прання Делікатне прання |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.