(0) |
| Гарантия | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 84.5 х 59.7 х 55.7 см |
| Вага | 70 кг |
| Вага в упаковці | 71.5 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 88.1 х 64.1 х 61 см |
| Тип пральної машини | З фронтальним завантаженням |
| Клас енергоспоживання | А+++ |
| Спосіб встановлення | Окрема (соло) |
| Максимальне завантаження білизни | 8 кг |
| Клас віджимання | B |
| Клас прання | A |
| Кількість програм | 15 |
| Споживання води | 71 л |
| Споживання електроенергії | 2.33 кВт*год |
| Технічні особливості | З дисплеєм З можливістю дозавантаження білизни |
| Максимальна швидкість віджимання, об/хв | 1400 |
| Функції | Легке прасування Відкладений старт (1-23 год) Попереднє прання Додаткове ополіскування Протиалергічна опція Швидке прання Еко + Старт/Пауза з можливістю дозавантаження Регулювання температури і швидкості обертів Захист від дітей |
| Розбірний бак | Так |
| Програми прання | Ковдра Спортивний одяг Джинси/Темний одяг Делікатне/Ручне прання Щоденна 60 хв Швидка 15 хв Кольорові речі Віджим/Злив Полоскання Вовна Бавовна Бавовна 20°С Попереднє прання бавовни Eкo 40-60 Захист від алергії |
| Рівень шуму прання, дБ | 50 |
| Рівень шуму віджиму, дБ | 75 |
| Матеріал бака | Нержавеющая сталь |
| Об'єм барабана, л | 55 |
| Кут відкриття люка, ° | 145 |
| Країна виробник | Туреччина |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.