(1) |
| Гарантия | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 84 х 60 х 60 см |
| Вага | 76 кг |
| Вага в упаковці | 79 кг |
| Країна реєстрації бренду | Великобританія |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 87 х 63 х 63 см |
| Тип пральної машини | Прально-сушильні |
| Клас енергоспоживання | А |
| Спосіб встановлення | Окрема (соло) |
| Максимальне завантаження білизни | 10 кг |
| Клас віджимання | А |
| Кількість програм | 15 |
| Технічні особливості | З дисплеєм З парою |
| Максимальна швидкість віджимання, об/хв | 1400 |
| Функції | Замачивание Быстрая стирка+ Сушка Очистка барабана+ Функция пара Блокировка Антисминание+ |
| Розбірний бак | Немає |
| Програми прання | Хлопок Хлопок Эко 40-60 Синтетика Шерсть / Ручная стирка Экспресс Ежедневная / Экспресс 14 мин Рубашки Загружаемая программа Отжим+ Слив Ополаскивание Шерсть Сушка Синтетика Сушка 7 кг Постирай и Высуши Hygiene+ Wash&Dry (Гигиеническая+Постирай и Высуши) Wash&Wear (Постирай и Одень) Hygine Air Refresh |
| Рівень шуму прання, дБ | 57 |
| Рівень шуму віджиму, дБ | 77 |
| Кількість білизни під час сушіння | 7 кг |
| Об'єм барабана, л | 65 |
| Кут відкриття люка, ° | 170 |
| Smart функції | Bluetooth |
| Країна-виробник товару | Туреччина |
| Споживання електроенергії за 1 цикл | 5.44 кВт*год |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.