(0) |
Автоматична пральна машина в корпусі білого кольору з фронтальним завантаженням. Пристрій може випрати та віджати 7 кг білизни. Пральна машина оснащена тихим і потужним інверторним двигуном BLDC. Максимальна швидкість обертання барабана – 1 400 об/хв, максимальна потужність – 1 750 Вт. Клас енергоефективності А+++, клас водостійкості ІРХ4, клас захисту I.
Модель WMS-7117IWBD має інтуїтивно зрозумілий дисплей і підсвічування барабана. Програми: прання з парою, бавовна, еко, спорт, спідня білизна, вовна, пухо-пір’яні вироби, віджим, полоскання і віджим, експрес 15´, делікатне прання, синтетика, мікс. Передбачено режими відкладеного прання, очищення барабана та функція блокування від дітей.
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 85 x 59.5 x 48 см |
| Вага | 60 кг |
| Вага в упаковці | 64 кг |
| Країна реєстрації бренду | Швейцарія |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 87 х 65.7 х 53.5 см |
| Тип пральної машини | З фронтальним завантаженням |
| Клас енергоспоживання | А+++ |
| Спосіб встановлення | Окрема (соло) |
| Додаткові характеристики | Клас водостійкості: ІРХ4 Тиск води: 0.03-1 МПа Клас захисту: I |
| Максимальне завантаження білизни | 7 кг |
| Клас віджимання | B |
| Кількість програм | 12 |
| Технічні особливості | З дисплеєм З парою |
| Максимальна швидкість віджимання, об/хв | 1400 |
| Розбірний бак | Так |
| Програми прання | Прання з парою Бавовна Еко Спорт Нижня білизна Вовна Пухо-пір'яні вироби Віджим Полоскання і віджим Експрес 15' Cинтетика Мікс |
| Рівень шуму прання, дБ | 60 |
| Рівень шуму віджиму, дБ | 76 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Споживання води за 1 цикл | 52.27 л |
| Споживання електроенергії за 1 цикл | 0.89 кВт*год |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.