(0) |
Candy: історія успіху — від першої італійської пральної машини до модельного ряду побутової техніки з Wi-Fi.
Все почалося в 1945 році, коли Candy створила першу італійську пральну машину. З того часу Candy стали невіднятною частиною сімейного життя, пропонуючи споживачеві продукти, які спрощують повсякденний побут.
Італійське походження відчувається у кожному побутовому приладі. На шести заводах у Європі та Азії виробляють техніку, в якій тісно переплелися колосальний досвід проєктування, творчий потенціал та вишуканий стиль, характерний італійській культурі.
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 85 x 60 x 63 см |
| Вага | 68 кг |
| Вага в упаковці | 70 кг |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 89 x 65 x 65 см |
| Тип пральної машини | З фронтальним завантаженням |
| Клас енергоспоживання | А+++ |
| Спосіб встановлення | Окрема (соло) |
| Максимальне завантаження білизни | 11 кг |
| Клас віджимання | B |
| Клас прання | A |
| Кількість програм | 16 |
| Технічні особливості | З дисплеєм З можливістю дозавантаження білизни З парою |
| Максимальна швидкість віджимання, об/хв | 1400 |
| Функції | Отложенный старт (до 24 ч) Дополнительное полоскание Выбор степени загрязнения Предварительное замачивание Гигиена+ Функция обработки паром |
| Розбірний бак | Немає |
| Програми прання | Ежедневная стирка 39 мин Смешанные и цветные вещи 59 мин Идеальная стирка хлопка 59 мин Гигиеническая стирка 59 мин Спортивные вещи 29 мин Деликатная стирка 59 мин Быстрая стирка 14/30/44 мин Полоскание Слив + Отжим Шерсть Ручная стирка Синтетика ECO 20-40-60°C Хлопок |
| Рівень шуму прання, дБ | 50 |
| Рівень шуму віджиму, дБ | 80 |
| Матеріал бака | Силитек |
| Об'єм барабана, л | 72 |
| Кут відкриття люка, ° | 165 |
| Smart функції | Керування через Wi-Fi |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Споживання води за 1 цикл | 55.9 л |
| Споживання електроенергії за 1 цикл | 0.64 кВт*год |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.