(0) |
Сушильні машини Gorenje розроблені, спроектовані та виготовлені в Європі командою фахівців-новаторів у галузі новітніх технологій. Виробництву кожного пристрою приділяється максимум уваги, щоб він якнайкраще відповідав вашим потребам.
Тепер можна безпечно сушити найделікатніший одяг без будь-яких ризиків
Найкращий спосіб висушити одяг, звісно, розвісити на свіжому повітрі, і ми створили програму, що імітує саме такі умови. Спеціальна патентована технологія з додатковим датчиком температури дає змогу сушити всі види білизни, навіть делікатний, вовняний і спортивний одяг.
| Комплектация | Сушильна машина Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 24 місяці |
| Габарити (ВхШхГ) | 85 х 60 х 62,5 см см |
| Вага | 48,6 кг кг |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 87 х 64 х 69 см см |
| Тип | Барабанний апарат |
| Споживання електроенергії | 259 кВт/рік кВт*год |
| Функції | Додаткові програми Антизминання |
| Рівень шуму, дБ | 64 дБ |
| Принцип відведення вологи | конденсаційний |
| Тип зливання води | Водозбірник Каналізація |
| Функції та можливості | Антизминання (легке прасування) Відкладений старт Захист від протікання Сигнал про завершення програми |
| Кут відкриття дверцят | 180° ° |
| Програми сушіння | Швидка сушка Гігієна Делікатна сушка Дитячі речі Об'ємні речі Освіжити Постільна білизна Сорочки Синтетика Змішаний тип білизни Спортивний одяг Сушка в шафу Сушка по часу Сушка під праску Вовна |
| Кількість програм сушіння | 15 |
| Завантаження білизни | 9 кг кг |
| Країна-виробник товару | Словенія |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.