(0) |
| Комплектация | Сушильна машина Шланг для зливу конденсату Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 85 х 60 х 62.5 см |
| Вага | 47.2 кг |
| Вага в упаковці | 49.1 кг |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 87 х 64 х 69 см |
| Тип | Барабанний апарат |
| Серия | Essential |
| Додаткові характеристики | Двопотокова система подачі повітря TwinAir Освітлення вмісту машини Реверсне обертання барабану AutoDrain - Пряме відведення конденсату Wi-Fi керування - ConnectLife Персональні налаштування для усіх програм Фільтр легкої очистки Індикатор заповнення контейнера для води Сенсор рівня вологості Барабан з нержавіючої сталі Тип холодоагенту: R290 |
| Споживання електроенергії | 177 кВт*год |
| Функції | Половинне завантаження Налаштування рівня сухості Система "Проти зминання" (Anticrease) Функція "Освіжити" Режими сушіння Затримка часу |
| Рівень шуму, дБ | 65 |
| Ширина, мм | 600 |
| Глибина, мм | 625 |
| Принцип відведення вологи | Тепловий насос |
| Тип зливання води | Водозбірник;Каналізація |
| Функції та можливості | Антизминання (легке прасування);Блокування від дітей;Відкладений старт;Дисплей;Експрес-сушіння;Розміщення у колону;Сигнал про завершення програми |
| Кут відкриття дверцят | 180 ° ° |
| Список пральних машин для комплекту | Gorenje WPNEI84A1SWIFI/UA |
| Програми сушіння | Бавовна в шафу Бавовна еко Під праску Мікс Синтетика Вовна Подушка Освіжити Постільна білизна Делікатне Сорочки Спорт За часом Швидка 89 Екстра гігієна |
| Потужність підключення | 700 Вт |
| Кількість програм сушіння | 16 |
| Клас енергоспоживання/сушіння | A -30 %/А |
| Завантаження білизни | 8 кг |
| Номінальна потужність, Вт | 700 |
| Діаметр люка | 35 см |
| Країна-виробник товару | Словенія |
| Висота, мм | 850 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.