Технологія AntiVibration: надзвичайно тиха та надійна
Довгоочікуваний момент тиші та спокою легко псується дратівним шумом від сушильної машини, яка трясеться та вібрує під час роботи. З машиною Bosch WQB245B0UA такої ситуації не виникне. Завдяки дизайну бічних стінок машина є стійкішою і краще захищеною від вібрації, а посилена шумоізоляція дбає про тишу у вашій оселі. Насолоджуйтеся спокоєм навіть під час прання.
Система SensitiveDrying: сушіння з турботою про тканину
Система SensitiveDrying піклується про тканину завдяки м'якому теплому повітрю, що поступає з усіх сторін. Всередині барабану розміщені вигнуті лопатки, тому білизна ніколи не лежить плиском і не зминається. Результат: суха та непошкоджена білизна без зайвих складок і загинів.
AutoDry: автоматично визначає, коли завершити сушіння
Просто завантажте до 10 кілограмів білизни в машину, а функція AutoDry висушить тканину до потрібного ступеня, залишаючи її трохи вологою для прасування або ж, навпаки, ідеально сухою, щоб її можна було відразу скласти в шафу. Сенсори постійно вимірюють температуру та вологість, тому тканина не постраждає від нагріву та надмірного сушіння. Бездоганний результат кожного разу!
Програма "Супер": швидке сушіння одягу
Завдяки програмі "Супер 40" ви зможете швидко висушити невелику кількість ваших речей з синтетичних та тонких тканин. Постійний моніторинг ступеня вологості та високоточна система контролю температури допоможуть висушити ваш одяг в найкоротший час, і ви одразу зможете вдягати ваші улюблені речі.
Сушильна машина з найбільш екологічно чистим агентом (R290)
У нашій новій лінійці сушарок з тепловим насосом є новий екологічний охолоджуючий агент R290. Це найекологічніший у світі природний охолоджуючий засіб, доступний на ринку.
Сушильна машина з тепловим насосом та конденсатором SelfCleaning
Сушильні машини з тепловим насосом і самоочисним конденсатором захищають ваш одяг, залишаючись при цьому енергоефективними. Завдяки технології SelfCleaning конденсатор очищується автоматично до чотирьох разів під час процесу сушіння, забезпечуючи максимальну енергоефективність, цикл за циклом. Сушильні машини з тепловим насосом від Bosch працюють ефективно, дбайливо та бездоганно сушать білизну.
Easy Start. Правильна рекомендація для правильної роботи
Вибір правильної програми для вашої сушильної машини може не тільки заплутати, але й призвести до не найкращих результатів. Home Connect з функцією Easy Start позбавляє вас від необхідності вгадувати і завжди рекомендує вам правильну програму — безпосередньо з вашого мобільного пристрою. Єдине, що вам потрібно зробити, це ввести характеристики тканини і встановити цільову температуру сушіння в застосунку Home Connect. Таким чином, ви можете легко вибрати правильну програму і отримати ідеальний результат. Кожного разу.
Home Connect: розумна техніка, яка полегшує повсякденні справи
Завдяки застосунку Home Connect керувати відповідними приладами Bosch можна з будь-якої точки. Пара простих дотиків — і прилад миттєво відрегулюється за потрібними параметрами або надасть необхідні дані про роботу.
Реверсивний барабан
Постільна білизна більше не заплутується у вашій сушарці! Сушильні машини Bosch з програмою для постільної білизни обертають речі в обох напрямках, щоб запобігти їхньому сплутуванню завдяки великому барабану з реверсивною системою обертання. Таким чином, усі ваші великі та маленькі речі можна сушити разом, отримуючи при цьому ідеальні результати сушіння.
Тепловий насос Heat Pump
Завдяки інноваційній технології, тепловий насос Heat-Pump зберігає та використовує гаряче відпрацьоване повітря, зберігаючи електроенергію.
Сушіння спортивного одягу: дбайливе сушіння функціональних тканин
Спеціальна програма для ефективного сушіння спортивного одягу з синтетичних волокон, мікрофібри або флісу.
Внутрішнє освітлення барабана
Завдяки внутрішньому барабанному світлу ви повністю контролюєте процес прання та сушіння.
SmartDry: хай вирішує техніка
Не хочеться витрачати час на вибір програми? Програма SmartDry зробить правильний вибір сама. Завдяки підключенню Wi-Fi пральна та сушильна машини працюватимуть у згоді та виберуть потрібну програму для сушіння на основі останнього циклу прання — навіть без додаткових пристроїв чи застосунків. Найефективніший спосіб бездоганно висушити білизну.
Основні переваги та особливості моделі WQB245B0UA
Виняткова сушильна машина з тепловим насосом та функцією Smart Dry з підтримкою Home Connect. Максимізуйте економію електроенергії завдяки класу A+++ -10%* та конденсатору з функцією Self Cleaning. Захистіть свій одяг за допомогою функції Auto Dry та скоротіть час прасування за допомогою функції Iron Assist.
Автоматичне очищення конденсатора гарантує високу продуктивність сушіння при постійно низькому енергоспоживанні A+++
AutoDry: автоматично сушить тканину до потрібного ступеня
Технологія AntiVibration: стійка та надзвичайно тиха машина із захистом від вібрації
Home Connect: розумна побутова техніка, яка спрощує повсякденне життя
Система SensitiveDrying: дбайливе сушіння, що не зминає тканину
| Габарити (ВхШхГ) | 84.2 x 59.8 x 61.3 см |
| Вага | 55.9 кг |
| Вага в упаковці | 56.8 кг |
| Комплектація | Сушильний автомат Інструкція Кабель живлення Вилка Gardy із заземленням |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 88 x 62 x 67 см |
| Тип | Барабанний апарат |
| Тип двигуна | Інверторний |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Серія | Serie 8 |
| Споживання електроенергії | 1.6 кВт*год |
| Функції | Конденсатор із функцією Self Cleaning |
| Рівень шуму, дБ | 61 |
| Ширина, мм | 598 |
| Глибина, мм | 613 |
| Принцип відведення вологи | Тепловий насос, конденсаційний |
| Тип зливання води | Каналізація |
| Функції та можливості | Антизминання (легке прасування) Блокування від дітей Відкладений старт Дисплей Захист від протікання |
| Висота, мм | 842 |
| Кут відкриття дверцят | 180 ° |
| Програми сушіння | AutoDry Сорочки/Блузи Пуховий одяг Спортивний одяг Змішана білизна Рушники Бавовна Постільна білизна Тонкі тканини Програма за часом, тепла Супер 40 Бавовна Eco Синтетика |
| Об'єм барабана | 112 л |
| Потужність підключення | 600 Вт |
| Кількість програм сушіння | 14 |
| Клас енергоспоживання/сушіння | А+++ |
| Завантаження білизни | 9 кг |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Додаткові характеристики | Конденсатор SelfCleaning Дизайн AntiVibration Easy Start Система SensitiveDrying Технологія Smart Dry Home Connect Барабан SoftDry (СофтДрай) |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром по місту
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення.
Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Самовивозом
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час.
Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.